يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
ساخت ۹۴ واحد مسکن شهری و روستایی برای زنان بی سرپرست مددجوی چابهار
 
رئیس کمیته امداد شهرستان چابهار گفت: تا بهمن ماه امسال ۹۴ واحد مسکن روستایی و شهری برای بانوان بی سرپرست مددجوی ما با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال برای هر واحد هزینه می شود.
به گزارش عصرهامون، رضا گلزاری مقدم در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: از خرداد ماه امسال پروژه ساخت ۹۴ واحد منزل روستایی و شهری با هزینه هر نفر ۵۰۰ میلیون ریال آغاز شده است و امید می رود تا پایان بهمن ماه به مرحله بهره برداری برسد.

وی با اشاره به اینکه این طرح مختص زنان بی سرپرست ۳ فرزند به بالا می باشد افزود: ۳۰۰ میلیون ریال وام بلاعوض، ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات ۴ درصد و ۵۰ میلیون ریال کمک خیرین مشارکتی در این طرح می باشد.

رئیس کمیته امداد شهرستان چابهار ادامه داد: ساخت مسکن از طریق کمک‌های بلاعوض و مشارکت خود مددجویان تامین و پرداخت می شود تا مشکلات مسکن خانواده های تحت پوشش و بی سرپرست حل شود.

گلزاری خاطرنشان کرد: علاوه بر این ارایه خدمات عمرانی، ساخت و تعمیر مسکن، اشتغال‌زایی، خدمات تحصیلی، معیشتی و حمایتی به مددجویان و نیز توزیع جهیزیه برای نوعروسان و لوازم سرمایشی در مناطق محروم خدمات زیادی در طول سال گذشته انجام ‌شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۵۴۱


ارسال