جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳
معلمان باید الگوی جامعه باشند/رضایت مردم سرمایه بی نظیر ماست
 
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: اصلی ترین مسئله در بالا رفتن امید جمعی، اعتمادسازی است و همه ما وظیفه داریم که کارهایمان موجب رضایت مندی مردم باشیم
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از زاهدنیوز ؛ آیین افتتاحیه دوره توانمندسازی مدیران و شورای کانون های بسیج فرهنگیان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

حمیدرضا رخشانی، در آئین افتتاحیه دوره توانمند سازی مدیران و شورای کانون بسیج فرهنگیان استان بیان کرد: زیربنای هر توسعه ای نیروی انسانی است و این دوره ها می تواند در راستای ارتقاء سطح کیفی نیروی انسانی کمک بزرگی کند.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان افزود: شمایی که در این دوره ها شرکت می کنید قطعا سفیران اصلاح جامعه خود هستید و برای تغییر در هر جامعه ای ما باید اول باورهای خود را تغییر دهیم و پس از آن با تمرین، این باورها را در رفتارهای خود نهادینه کنیم.

رخشانی افزود: اگر ما اینگونه عمل کنیم تبدیل به الگویی برای تغییر و اصلاح اطراف خود شده و می توانیم بر جامعه خود تاثیرگذار باشیم.

وی تصریح کرد: بنده افتخار میکنم که بسیجی ام چرا که ما هرچه داریم از بسیج است و ما باید با روحیه بسیجی در راستای قانون با قدرت و عظمت عمل کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان تاکید کرد: زمانی که روحیه بسیجی داشته باشیم و با این روحیه کارکنیم دیگر نخواهیم گفت نمی شود یا نمی توانیم؛ بلکه اینگونه بیشتر مشکلات ما حل خواهد شد.

وی با اشاره به تزریق روحیه امید درجامعه خاطرنشان کرد: اصلی ترین مسئله در بالا رفتن امید جمعی، اعتمادسازی است و همه ما وظیفه داریم که کارهایمان موجب رضایت مندی مردم باشیم.

رخشانی در پایان گفت: بالا بردن میزان رضایت مردم، موجب افزایش سرمایه اجتماعی نظام شده و همه ما باید در این راستا تلاش کنیم.مدیر سازمان بسیج فرهنگیان سیستان و بلوچستان نیز بیان کرد: طرح اعتلای بسیج فرهنگیان یک طرح چهار ساله است که امسال برای اولین بار، کار خود را در استان آغاز کرده و قرار است در سه سطح کشوری، استانی و شهرستانی برگزار شود.

عبدالله شیرازی افزود: سطح کشوری این طرح چندی پیش با حضور فرهنگیان در مشهد مقدس برگزار شد و امروز هم سطح استانی این طرح درحال برگزاری است.

وی درپایان تصریح کرد: مطالب این دوره در راستای طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش و همچنین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که هردو مورد تایید مقام معظم رهبری می باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۵۴۹


ارسال