سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳
اعزام ۸۰ دانشجوی چابهاری به زیارت کربلای معلی در اربعین ۹۸
 
مسئول بسیج دانشجویی سپاه شهرستان چابهار گفت: در اربعین امسال دو گروه دانشجویی به تعداد ۸۰ نفر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل و دریانوردی و علوم دریایی به کربلای معلی اعزام شدند.
به گزارش عصرهامون، بهروز مختاری در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: به همت بسیج دانشجویی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، دو گروه ۸۰ نفره از کاروان دانشجویی پیاده روی اربعین حسینی، ویژه دانشگاههای دریانوردی و علوم دریایی چابهار، دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار و دانشگاه ولایت ایرانشهر با بـدرقه اعضای هـیات رییسه و جمعی از مدیران و کارمندان دانشگاه، از مرزمهران با پای پیاده به زیارت امام سوم شیعیان اعزام شدند.

وی در آیین بدرقه کاروان دانشجویی پیاده روی اربعین حسینی، با اشاره به فضیلت های سفر اربعین اظهار داشت: خوش به سعادت کسانی که توفیق پیدا کرده اند تا در روز اربعین در کربلا باشند.

وی با اشاره به تقبل ۷۰ درصدی هزینه دانشجویان ادامه داد: تجمع میلیونی عاشقان حسینی در روز اربعین، پیام وحدت و یکدلی مسلمانان را به خوبی به جهانیان نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه کاروان دانشجویان دختر در شانزدهم مهرماه اعزام می شوند تصریح کرد: دانشجویان پسر دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نیز هفدهم مهرماه پس از وداع با شهدای گمنام دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار عازم کربلای معلی خواهند شد.

مختاری خاطر نشان کرد: این جوانان دانشجو به مناسبت فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با پای پیاده، مسیر شهر نجف تا کربلای معلی را، پیاده طی خواهند کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۵۶۳


ارسال