جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مهمترین مولفه پلیس، رضایت مردم و احترام به حقوق شهروندی است.
به گزارش عصرهامون ؛ سردار محمد قنبری در حاشیه همایش مردمی تجلیل از حافظان امنیت در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: تعامل مردم استان با نیروهای نظامی و انتظامی باعث ایجاد امنیت پایدار در سراسر استان شده به طوری که هر طایفه ای در تامین امنیت تاثیرگذار است و نیروی انتظامی تلاش می کند تا از ظرفیت طوایف و ریش سفیدان در تامین امنیت منطقه بهترین بهره را ببرد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: نیروی انتظامی به دنبال تصرف قله ای است که به تعبیر رهبر انقلاب همان «پلیس در تراز انقلاب» است که همانا مهمترین مولفه ی این پلیس، رضایت مردم و احترام به حقوق شهروندی است.

وی ادامه داد: شعار امسال هفته نیروی انتظامی «پلیس هوشمند؛ امین مردم» است که درواقع امین بودن پلیس برای مردم یکی از اهداف اصلی و تاثیرگذار در نظرگرفته شده است.

سردار قنبری خاطرنشان کرد: جلب اعتماد مردم از جمله موارد مهمی است که در صورت تحقق آن آرامش و امنیت در جامعه حکمفرما می شود و از مهمترین مولفه های این اعتماد، سلامت، هوشمندی و زیرکی پلیس است.

گفتنی است در همایش تجلیل از حافظان امنیت که به مناسبت هفته نیروی انتظامی از سوی مردم با حضور سردار قنبری فرمانده انتظامی، سردار ملاشاهی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان، داریوش فرهنگ و جمعی از مدیران، مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی در سالن سینما هلال زاهدان برگزار شد از خانواده‌های محترم شهدا و پلیس های نمونه تجلیل و تقدیر به عمل آمد.درپایان به مناسبت این همایش و با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان و داریوش فرهنگ بازیگر برجسته کشور از تمبر اختصاصی حافظان امنیت رونمایی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۵۹۱


ارسال