شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۹
عنوان Mario Kart Tour پر طرفدار‌ترین بازی موبایلی نینتندو شد
 
شرکت نینتندو اعلام کرد که بازی Mario Kart Tour توانسته است ۹۰ میلیون بار از فروشگاه‌های موبایلی دانلود شود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین بازی ساخته شده توسط شرکت نینتندو Mario Kart Tour نام دارد که در ۲۵ سپتامبر برای سیستم عامل‌های iOS و Android وارد فروشگاه‌های موبایلی شد. نزدیک به یک هفته از عرضه این بازی موبایلی می‌گذرد و شرکت نینتندو آماری از میزان دانلود عناوین خود در هفته اول عرضه را منتشر کرده است و طبق این آمار بازی Mario Kart Tour در حال حاضر بالاترین میزان دانلود را در بین عناوین این شرکت داشته است. در حال حاضر آخرین بازی شرکت نینتندو برای گوشی‌های موبایلی ۹۰ میلیون بار دانلود شده است که حدود ۶۰ درصد از آمار دانلود این بازی به سیستم عامل اندروید و ۴۰ درصد نیز به سیستم عامل iOS مربوط می‌شود.
این بازی در سیستم عامل اندروید، ۵۳.۵ میلیون بار و در سیستم عامل iOS نیز حدود ۳۶.۵ میلیون بار در هفته اول عرضه دریافت شده است. این ارقام نشان می‌دهد که بازی Mario Kart Tour توانسته است بالاترین میزان دانلود را بین عناوین شرکت نینتندو داشته باشد. دومین عنوان پر دانلود شرکت نینتندو بازی Animal Crossing: Pocket Camp است که در هفته اول عرضه خود توانست ۱۴.۳ میلیون بار بارگیری شود؛ این بار حدود شش برابر کمتر از آخرین بازی عرضه شده توسط نینتندو دریافت شده است.
پس از عنوان Animal Crossing: Pocket Camp، بازی Super Mario Run نیز با ۱۳ میلیون بار دانلود در جایگاه سوم بازی‌های پر دانلود در هفته اول عرضه شرکت نینتندو قرر گرفته است. عنوان Mario Kart Tour در طی هفت روز توانسته است برای شرکت نینتندو ۱۲.۷ میلیون دلار درآمد زایی داشته باشد که در بین بازی‌های موبایلی رقمی بسیار بالا و چشم‌گیر است هرچند که بازی Fire Emblem Heroes شرکت نینتندو با وجود اینکه فقط ۸.۱ میلیون بار دانلود شده بود، برای شرکت نینتندو ۲۸.۲ میلیون درآمد کسب کرده بود و انتظار می‌رود عنوان جدید این شرکت نیز بتواند به این سود دست پیدا کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۶۳۳


ارسال