چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵
امدادرسانی آتش نشانان به حادثه دیدگان تصادف اتوبوس زوار پاکستانی
 
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان از امدادرسانی پرسنل این سازمان به حادثه دیدگان تصادف اتوبوس زوار پاکستانی و خودروی سواری خبر داد.
علی نجفی زاده، در گفت‌وگو با عصرهامون، گفت: در پی وقوع این رخداد در ۵۰ کیلومتری زاهدان  محدوده تل سیاه، شاهدان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی زاهدان تماس گرفته و تقاضای کمک کردند.

وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی زاهدان به محض مطلع شدن از این حادثه در ساعت ۱۲ و ۲ دقیقه ظهر امروز ایستگاه امداد و نجات شماره ۱۰ این سازمان را به محل حادثه اعزام کرد.

وی ادامه داد :یک دستگاه خودرو سواری پژو با ۳ سرنشین به سمت زاهدان در حال حرکت بود که  با اتوبوس زوار پاکستانی در ۵۰ کیلومتری  زاهدان محدوده تل سیاه به شدت  برخورد کرد.

وی اضافه کرد: به دنبال این حادثه ۲ نفر از سرنشینان خودرو سواری ۴۰۵ جان باخته و یک نفربه شدت زخمی و در میان اتاقک در هم پیچیده خودرو گرفتار شده بودند.

 نجفی زاده  با اعلام این که علت بروز این حادثه رانندگی منوط به تشخیص و اعلام نظر کارشناسان راهنمایی و رانندگی است، خاطر نشان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به صحنه تصادف باقطع برق باطری، جلوگیری از نشت بنزین و ایمن سازی کامل محل با استفاده از تجهیزات ویژه نجات همه مصدومان را از میان خودروی متلاشی شده خارج کردند و برای اعزام به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۶۴۲


ارسال