چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
سرپرست اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان خبر داد
صدور 29 پروانه استاندارد جدید در سیستان و بلوچستان/ 16 پروانه تعلیق و باطل شد
 
سرپرست اداره کل استاندارد استان سیستان و بلوچستان از صدور 29 پروانه استاندارد جدید و ابطال و تعلیق 16 جواز به دلیل عدم استمرار کیفیت یا عدم انطباق در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
اسماعیل عاقلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: در حال حاضر 597 واحد مختلف تولیدی، صنعتی و ... تحت پوشش و نظارت اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان وجود دارند که 392 مورد از این واحدها فعال و مابقی غیرفعال هستند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع هزار فراورده مشمول اجرای مقررات استاندارد در کشور هستند، افزود: 203 مورد فرآورده مشمول استاندارد تولید در سیستان و بلوچستان وجود دارد.

وی با بیان اینکه کلیه واحدهای تحت پوشش سالانه حداقل در 2 مرحله مورد بازرسی فنی و نمونه برداری قرار می گیرند، ادامه داد: در نیمه نخست سال جاری 440 مورد از واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و... در استان مورد کنترل و بازرسی فنی قرار گرفته است.

عاقلی همچنین از صدور 29 فقره پروانه استاندارد جدید برای واحدهای تولیدی، خدماتی و ... طی 6 ماهه ابتدای سال خبر داد و گفت: در همین بازه زمانی 33 پروانه استاندارد تمدید و مجوز 16 واحد دیگر به دلیل عدم استمرار کیفیت یا عدم انطباق تعلیق و باطل شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۶۵۴


ارسال