يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ,19 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷
با هدف تنظیم بازار در ایام بازگشایی مدارس صورت گرفت؛
تخصیص بیش از 1/5 میلیون دفتر تحصیلی در سیستان و بلوچستان
 
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از تخصیص بیش از یک میلیون و 644 هزار و 392 دفتر تحصیلی در سطح استان جهت تنظیم بازار در ایام بازگشایی مدارس خبر داد.
نادر میرشکار در گفت وگو با عصرهامون، اظهار کرد: در این طرح بیش از یک میلیون و 644 هزار و 392 دفتر تحصیلی و انواع نوشت افزار، با هدف تنظیم بازار در ایام بازگشایی مدارس، جهت مصرف دانش آموزان استان و با قیمت تنظیم بازار تخصیص یافته است.

وی افزود: کل تعداد انواع دفتر تحصیلی تخصیص یافته در این طرح، شامل یک میلیون و 644 هزار و 392 دفتر است که از این تعداد بالغ بر یک میلیون 350 هزار دفتر جذب و در چرخه توزیع در سطح استان قرار گرفته است.

میرشکار در ادامه خاطرنشان کرد: توزیع نوشت افزار در سطح استان بر اساس اعلام آمار آموزش و پرورش و  ابلاغ توزیع در قالب ستاد تنظیم بازار شهرستان های تابعه انجام شده است.

وی با بیان اینکه بنر این طرح و قیمت ها در مراکز فروش جهت شناسایی هم استانی ها نصب شده تصریح کرد: 20 مباشر جهت توزیع نوشت افزار در سطح استان در نظر گرفته شده و سهمیه ها جهت توزیع طی 3 مرحله انجام می شود که البته اجرای مرحله سوم کماکان ادامه دارد .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در پایان خاطرنشان کرد: مردم شریف استان می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی وتقلب، احتکار، انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستاد خبری سازمان در طول شبانه روز و یا با حضور در محل سازمان به و مراجعه به حوزه ستادخبری به صورت حضوری وکتبی ارائه کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۶۶۱


ارسال