يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار گفت: دبیرستان بهیاری چابهار مشابه بسیاری از شهرهای دیگر وقتی که اعتبار ویژه و امکانات کافی نداشته باشد تعهدی هم در قبال خوابگاه به دانش آموز نخواهد داشت.
به گزارش عصرهامون، محمود حسین بر در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: در سال های گذشته دبیرستان بهیاری ما ۵۰ دانش آموز بهیار دختر و پسر داشته و شبکه بهداشت به راحتی با توجه به اینکه تعهدی در این خصوص نداشته است به صورت تعاملی و جهت رفاه حال دانش آموز اقدام به اختصاص مکانی به عنوان خوابگاه به دانش آموز کرده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری پذیرش سه برابر شده تاکید کرد: امسال ۱۵۰ دانش آموز وارد مدرسه شده اند و با توجه به محدودیت جا، شبکه بهداشت نمی تواند جوابگوی تخصیص خوابگاه باشد ولی شرایط گذشته باعث شده تا انتظاراتی برای دانش آموز و اولیا به وجود آید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار ادامه داد: با توجه به اینکه آسیب های اجتماعی در خصوص بانوان بیشتر از آقایان می باشد، شبکه بهداشت در ابتدا اقدام به تخصیص مکان برای خوابگاه دختران کرده است.

وی با بیان اینکه کمک رسانی به دانش آموزان پسر نیز انجام می شود تشریح کرد: شبکه بهداشت به دلیل محدودیت مکانی نمی تواند خوابگاه پسران را تخصیص دهد ولی خانواده های دانش آموز می توانند با مراجعه به شبکه بهداشت در خصوص تجهیز مکانی که برای فرزندانشان به عنوان خوابگاه اجاره کرده اند کمک رسانی شوند.

وی خاطرنشان کرد: ما در خصوص کمک رسانی به دانش آموزان بهیاری نهایت تلاش خود را کرده و نمی توانیم با زیر پا گذاشتن قواعد آیین نامه آموزشی خلاف قوانین عمل کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۷۳۱


ارسال