جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
ساخت و نوسازی کلکتور به همت مهندسان بومی در زابل
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زابل گفت: پس از انجام مطالعات و تحقیقات لازم در نوآوری کارشناسان آبفا زابل موفق به ساخت و نوسازی کلکتور فرسوده در این شتر شدند.
شهریار سرابندی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: با توجه به پوسیدگی کلکتور ایستگاه پمپاژ فاضلاب میدان یعقوب لیث و حساسیت فوق العاده این ایستگاه بعنوان ایستگاه اصلی شبکه جمع آوری فاضلاب شهر زابل، پس از انجام مطالعات و تحقیقات لازم، کارشناسان به این باور رسیدند که کار ساخت کلکتور جدید توسط همکاران واحد بهره برداری از تاسیسات فاضلاب میسر است و قدمی مثبت و محکم در صنعت فاضلاب خواهد بود. بدین لحاظ انجام عملیات ساخت کلکتور آغاز و بحمدلله به پایان رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زابل ضمن بیان این مطلب افزود: بعلت نبود برخی از قطعات و زمانبر بودن تهیه و ارسال آنها، خدمت رسانی متوقف می گردید، اما در نهایت با همت همکاران عزیز، کار ساخت این کلکتور به طول تقریبی ۸ متر به قطر ۸۰۰ میلی متر به پایان رسید و پس از تست، نصب و راه اندازی شد.

سرابندی از مهمترین شاخص های این کلکتور، طراحی متناسب با نیاز داخلی و بومی، رفع ایرادهای فنی در مدلهای مشابه دانست و افزود: افزایش حداکثری راندمان پمپ ها و کاهش ۵۰ درصدی هزینه ها و مهم تر اینکه، باور سازی همکاران با شعار ما می توانیم است که با توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی صورت پذیرفته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۷۳۳


ارسال