۹۰۰ میلیون ریال اعتبار محرومیت زدایی در روستای عشایری کنتان کنارک

24 مهر 1398 ساعت 11:01

مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال برای اجرای چند پروژه محرومیت زدایی در منطقه عشایری کنتان از توابع زرآباد کنارک اختصاص یافت.


به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حمید طوقی در بازدید از منطقه عشایری «کنتان» بخش زرآباد کنارک بیان کرد: به زودی یا تزریق اعتبارات عملیات احداث پروژه منطقه عشایری «کنتان» شامل منبع آب ۳۰ متر مکعبی، اجرای طرح انتقال به طول ۴ کیلومتر، نصب پمپ و اجرای لوله کشی داخلی آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه های بسیار خوبی برای عشایر استان سیستان و بلوچستان در دست اقدام است، افزود: عشایر از دیرباز نقش بسیار مؤثری در تهیه بسیاری از مواد اولیه و دامی و نیازهای استان ها داشته‌اند که بحمدالله عشایر استان سیستان و بلوچستان نیز در این زمینه نقش بسزایی دارند.

 وی با اشاره به اینکه شهرستان های خاش، سرباز و ایرانشهر بیشترین جمعیت عشایر را در استان سیستان و بلوچستان به خود اختصاص داده اند، ادامه داد: بحمدالله مسئولین استان نگاه ویژه و جهادی به مناطق عشایرنشین دارند.

وی با بیان اینکه پنل های خورشیدی بین عشایر منطقه کنتان کنارک توزیع شده است خاطرنشان کرد: عشایر استان از ظرفیت بسیار خوبی برخوردارند و بیشترین جمعیت عشایر استان مربوط به شهرستان های خاش و سرباز می باشد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 116738

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/116738/۹۰۰-میلیون-ریال-اعتبار-محرومیت-زدایی-روستای-عشایری-کنتان-کنارک

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/