دیدار با خانواده شهید و ادای احترام به مقام والای شهید ولی فتح مرادی

25 مهر 1398 ساعت 19:53

بمناسبت دهمین سالگرد شهدای وحدت و امنیت مسئولین شهرستان ایرانشهر به دیدار خانواده شهید رفتند و با حضور در مزار شهید به مقام والای شهید ادای احترام کردند.


به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، به مناسبت دهمین سالروز شهدای وحدت و امنیت فرمانده سپاه شهرستان، امام جمعه معزز اهل تشیع و معاون سیاسی استاندار و فرماندار ویژه و جمعی از مسئولین ایراتنشهر با خانواده شهید ولی فتح مرادی در ایرانشهر دیدار کردند.


فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در این جلسه با اشاره به نیرنگ های عبدالمالک به مردم بلوچستان بیان کرد: در عملیات انتحاری که توسط گروهک تروریستی جندالشیطان دست نشانده ایادی پلید و کوردل استکبار جهانی، باعث شد شهید ولی فتح مرادی به همراه تعدادی از فرماندهان ارشد سپاه و سران طوایف بلوچستان به شهادت نائل شود.

وی افزود: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و نگه داشتن حرمت خانواده‌های آنان وظیفه‌ همه مسئولین است ومسوولیت ما در قبال شهیدان بسیار سنگین است و باید با ادامه راه آنان از حرمت خون آنان پاسداری کنیم.

حسین پودینه در ادامه خاطرنشان کرد: ادم کشی اهل تنشیع و تسنن برای عبدالمالک فرقی نداشت و  حرمت خون پاک  شهیدان شوشتری،محمود زاده و مرادی و42شهید ر نزد خداوند باعث شدتا عبدالماللک به سزای اعمال دروغین و دغل بازی هایش برسد.

در ادامه دیدار امام جمعه اهل تشیع گفت: یکی از شهدای شاخص وحدت و امنیت شهید ولی فتح مرادی می باشدو بهای عزتی که در کشور ایران داریم از وجود همین شهدا هستند.

وی افزود: شهدا به عهد الهی وفا کردند و کسانی که ماندند باید راه انان را ادامه دهند و در راه شهداء و ولایت ثابت قدم باشند.

انتهای پیام
 


کد مطلب: 116757

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/116757/دیدار-خانواده-شهید-ادای-احترام-مقام-والای-ولی-فتح-مرادی

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/