سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
اختصاص زمین ساخت مدرسه به دانشگاه دریانوردی در کنارک
 
سرپرست فرمانداری کنارک گفت: یک زمین اختصاصی برای ساخت دبیرستان دانشگاه دخترانه و پسرانه به دانشگاه دریانوردی چابهار اختصاص یافت.
به گزارش عصرهامون، حمیدالدین یوسفی در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: موفقیت‌ های چشمگیر و برجسته دانش آموزان مدارس وابسته به دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار نشان داده که دانش آموزان این مدارس در کنکور سراسری، مسابقات علمی، آموزشی و المپیاد‌های دانش‌آموزی موفقیت‌های بسیاری کسب کرده اند.

وی در خصوص اقدامات شاخص و برجسته علمی و آموزشی دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار در زمینه توانمند سازی مدارس وابسته به دانشگاه افزود: در راستای توسعه سیستم آموزشی و با توجه به افزایـش تعداد دانش آموزان دبیرستان(پـسرانه و دخـترانه) وابسته به دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در شهرستان کنارک، یک قطعه زمین به دانشگاه، در این شهرستان در راستای تبدیل به مجتمع آموزشی اختصاص داده شد.

سرپرست فرمانداری کنارک ادامه داد: مدارس وابسته به دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار به واسطه بهره مندی از نیروهای متخصص و متعهد در سطح بالایی از لحاظ شاخص های علمی، آموزشی و بهره مندی از فناوری های نوین قرار داشته که این مهم سبب شده تا این مدارس از پیشتازان مدرسه داری نوین و به عنوان یک برند بسیار برجسته مورد اعتماد و استقبال بسیار گسترده مردم و دانش آموزان قرار داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هماهنگی دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار سعی در رفع مشکلات آموزشی، رفاهی وفیزیکی دبیرستان وابسته به دانشگاه را خواهیم داشت و تمام تلاش خود را در حل این مشکلات بکار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۷۶۰


ارسال