جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه چابهار گفت: اطلاعات سپاه با دستگیری سرکرده آمد نیوز از لایه های فوق امنیتی فرانسه باعث ترس و وحشت منافقین و لایه های امنیتی کشورهای اروپایی شده است و دست این نیروهای مقتدر را می بوسیم.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه امروز چابهار بیان کرد: کسانی که در مراسم اربعین شادی و پایکوبی می کنند تتمه بنی امیه می باشند، هر گونه اهانت به مقدسات مذاهب اسلامی حرام است، دیشب در چابهار مراسماتی عروسی برپا شده بود و انتظار ما از بزرگان و علمای اهل سنت این است که شفاف سازی کنند.

وی با بیان اینکه ۴۰ سال است از رسانه ملی عزای عمومی در اربعین پخش می شود افزود: این اربعین چیست که تمام معادلات سیاسی استکبار جهانی را خشم می زند باید ببینیم چه سیستم فرهنگی پشت این قضیه است که بزرگترین اجتماع تاریخ را رقم می زند.

خطیب نماز جمعه چابهار ادامه داد: چه مدل اقتصادی میتواند بیش از دو میلیارد پرس غذای مجانی در اختیار زوار قرار دارد، همه ما می دانیم که جز حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام هیچ پشتیبان تاثیرگذاری در این قضیه نیست.

وی با بیان اینکه ۳۰ میلیون در دنیا چنین حرکتی را کجا غیر از اربعین می توانند انجام دهند تاکید کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری حفظه الله که فرمودند اربعین را خدا خلق کرد تا بشر را توسط سیدالشهدا با زمینه سازی ظهور حضرت ولی عصر نجات دهد چون پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود حسین چراغ هدایت و کشتی نجات است.

وی ضمن تقدیر از اطلاعات سپاه پاسداران تشریح کرد: این سربازان انقلابی باعث شدند که رعب و وحشت به بدنه اطلاعاتی اروپایی افتاده، این شاهکار اطلاعاتی فرزندان انقلابی سپاه در دنیا نشان دادند که چه اقتداری در دنیا دارند و دست اطلاعات سپاه را می بوسیم.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: سپاه در داخل و خارج کشور دارای عزت بزرگی است و دشمنان از این اقتدار هراس یزرگی دارند. انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۷۶۴


ارسال