شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
گزارشی از اقدام عجیب اداره ورزش و جوانان؛
به نام دلگان به کام زاهدان/انتقال سهمیه استخدامی شهرستان به مرکز استان
 
دو نفر از کارکنان اداره ورزش و جوانان دلگان به جای خدمت در این شهرستان، در اداره کل استان سیستان و بلوچستان مشغول به کار هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، در سال 94 با توجه به تقاضای اداره ورزش و جوانان شهرستان دلگان دو نفر نیرو به از طرف اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان به اداره این شهرستان معرفی شدند اما پس از 4 ماه با نامه انتقالی از مرکز استان به مرکز استان بازگشتند.

حامد فکور رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: این دو نفر قبول شده آزمون سال 92 بوده اند که با توجه به درخواست اداره ورزش و جوانان دلگان به این شهرستان معرفی شده اند.

وی گفت: این دو نفر که جذب شده اداره ورزش و جوانان دلگان هستند تنها نزدیک به چهار ماه در این شهرستان خدمت کرده اند و با توجه به نامه درخواست انتقالی موقت به استان، به اداره ورزش استان رفته اند.

این مسئول سابق خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه نامه درخواست برای بازگشت این دو نفر به اداره کل ورزش استان ارسال شد، اما تاکنون خبری از معرفی مجدد این دو نفر به شهرستان دلگان نشده است.

ادهم کرد مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان جواب گوی خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص موضوع مذکور نبوده است.

علی ای حال انتظار می رود اداره ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان به عنوان متولی ورزش این استان نسبت به معرفی این افراد به اداره دلگان که هم اکنون در اداره کل خدمت می کنند، اقدام کنند.

«گفتنی است ورزش و جوانان شهرستان دلگان یک نفرنیرو که آن هم مدیر اداره است،دارد».

انتتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۷۸۵
مرجع : عصرهامون


ارسال