شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵
موبایل قاپی سارق سابقه دار به وسیله موتورسیکلت‌های سرقتی
 
رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو از دستگیری دوباره یک سارق حرفه‌ای یک ماه پس از آزادی از زندان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  سرهنگ رسول بهرامی  با اشاره به سارق حرفه‌ای گفت: با دریافت چند شکایت مبنی بر اینکه سارق حرفه‌ای که به تازگی از زندان آزاد شده است، تردد‌های مشکوکی دارد، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران کلانتری مدتی رفتار متهم را تحت مراقبت‌های ویژه قرار دادند، گفت: تحقیقات مقدماتی نشان از این داشت که متهم با موتورسیکلت‌های سرقتی در شب هنگام و با استفاده از تاریکی هوا، موبایل قاپی می‌کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که به مدت یک ماه است که متهم از زندان رهایی پیدا کرده است و در آخرین دستگیری اش به جرم سرقت موتورسیکلت توسط ماموران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد دستگیر و روانه زندان شده بود.
بازرسی از مخفیگاه چه نتیجه‌ای داشت؟

کلانتر محله تهران نو با اشاره به اینکه متهم مرتکب جرائم مختلفی از قبیل سرقت موتورسیکلت، مواد مخدر و موبایل قاپی شده است، ادامه داد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و بازرسی از مخفگیاهش گرفته شد.

سرهنگ بهرامی بیان کرد: ماموران عملیات کلانتری موفق شدند علاوه بر دستگیری وی در بازرسی از مخفیگاهش تعداد ۳ دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف کنند.

رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو افزود: متهم به موبایل قاپی با موتورسیکلت‌های سرقتی در یک ماه اخیر اعتراف و تحقیق از متهم ادامه دارد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۷۹۸


ارسال