مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان خبر داد

تأمین روزانه ۴۰ هزار لیتر آب مورد نیاز زائرسرای امام رضا توسط آبفا در ایام اربعین

29 مهر 1398 ساعت 14:26

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان از تأمین روزانه ۴۰ هزار لیتر آب مورد نیاز زائرسرای امام رضا توسط آبفا در ایام اربعین خبر داد.


علیرضا قاسمی، در گفت وگو با عصرهامون، با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب استان از دستگاههای پیشتاز در خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام در ایام اربعین است، تأمین آب و آبرسانی به اردوگاه‌ها، موکبها و پارکینگ‌های در نظر گرفته شده برای زائران و آماده سازی منهول تخلیه فاضلاب جهت کاهش زمان تخلیه تانکر های فاضلاب را از مهم‌ترین اقدامات شرکت آبفای استان دانست و افزود: تأمین آب تانکری مورد نیاز زائر سرای امام رضا (ع) حداقل ۴۰ هزار لیتر در روز از دیگر اقدامات این شرکت است.

وی به حضور میدانی نیروهای شرکت آبفای استان در مرز میرجاوه برای انجام زیرساخت‌ها اشاره کرد و گفت: نصب و راه اندازی یک دستگاه تانکر ثابت ۵هزار لیتری در مرز میرجاوه، خدمات رسانی شبانه روزی علمک برداشت آب میرجاوه و استقرار تانکر آب ثابت در محل پلیس راه زاهدان و آبرسانی روزانه به موکب پلیس راه، تأمین و ذخیره مواد گندزدا جهت استفاده در موارد ضروری، از دیگر برنامه‌های انجام شده شرکت آبفای استان در بخش آب و فاضلاب است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: تعیین تیم امدادی خاص موکب های سطح شهر برای سرکشی مداوم و کنترل وضعیت و تعیین تیم امدادی فاضلاب برای کنترل شرایط خط بلوار انقلاب در محل تخلیه فاضلاب زائر سرا از برنامه های روزانه این شرکت بوده است.

قاسمی با بیان اینکه دغدغه کارکنان و مدیریت آبفا، تامین آب شرب زوار اربعین حسینی که از مرز میرجاوه عازم کربلای معلی است، یاد آور شد: شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان همچون سنوات قبل خدمت ارزنده ای به زائرین اربعین حسینی ارائه دادند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 116816

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/116816/تأمین-روزانه-۴۰-هزار-لیتر-آب-مورد-نیاز-زائرسرای-امام-رضا-توسط-آبفا-ایام-اربعین

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/