چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱
با شعار "مدرسه انقلابی، دانش‌آموز انقلابی"؛
4 هزار دانش آموز دختر و پسر به مناطق عملیاتی اعزام می شوند/اجرای 23 عنوان برنامه در هفته استکبارستیزی
 
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: تمامی برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در مدارس سطح استان با شعار "مدرسه انقلابی، دانش‌آموز انقلابی" برگزار می‌شود.
علیرضا پهلوان روی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: هفتم تا سیزدهم آبان ماه به عنوان هفته بسیج دانش‌آموزی نامگذاری شده که امسال همچون سالیان گذشته تمامی برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در مدارس سطح استان با شعار "مدرسه انقلابی، دانش‌آموز انقلابی" برگزار خواهد شد.

وی هدف از اجرای این برنامه را توسعه و تعمیق فرهنگ وتفکر بسیجی دانست و ادامه داد: معرفی ظرفیت و توانمندی بالفعل و بالقوه سازمان در انجام فعالیت های گسترده کمی و کیفی در عرصه های علمی فرهنگی، علمی، معرفتی، سازندگی و اجتماعی به جامعه با هدف انتقال عالمانه میراث جاودانه ایثار و شهادت به جامعه بزرگ و آینده ساز دانش آموزان کشور از دیگر اولویت های اجرای برنامه های این همفته می باشد.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه سلمان استان با بیان اینکه 23عنوان برنامه طی این هفته در اقصی نقاط مختلف استان برگزار خواهد شد، گفت: اردوهای راهیان نور از دیگر برنامه های مهمی است که از یازدهم آذر ماه آغاز و در ذیل آن 4 هزار دانش آموز دختر و پسر سیستانی و بلوچستانی به مناطق هشت سال دفاع مقدس اعزام و با آرمان های امام و شهدا تجدید پیمان می کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۹۷۸


ارسال