يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۱
جزییات جدید بازی Marvel’s Avengers
 
شرکت Square Enix با انتشار ویدیویی برخی جزییات جدید درباره بازی Marvel’s Avengers را منتشر کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت Square Enix چند ماه پیش اعلام کرد که در حال کار روی بازی مجموعه Marvel’s Avengers است و قصد دارد بازی مربوط به این مجموعه را به بهترین نحو ممکن و نزدیک به فیلم این مجموعه بسازد. شرکت‌های Square Enix و مارول پس از اعلام خبر ساخت بازی مجموعه Marvel’s Avengers به طور آهسته و مستمر اطلاعاتی درباره این بازی منتشر می‌کنند و با انتشار تریلرهای مختلف قابلیت‌های موجود در هر کدام از شخصیت‌های بازی را نیز به گیمرها اعلام می‌کنند که می‌توان گفت هدف اصلی مارول از پخش این تریلرها این است که نشان دهد میت‌واند بازی‌های رایانه‌ای را نیز به خوبی فیلم‌ها طراحی کند.  
اما به تازگی شرکت Square Enix دست به انتشار تریلری جدید از این بازی زده است که برخی از جزییات جدید درباره این بازی را اعلام می‌کند. به طور کلی می‌توان گفت این ویدیو خلاصه‌ای از بازی اتفاقات بازی است که بر اساس این تریلر ظاهرا با مرگ کاپتان آمریکایی بین تیم اونجرز اختلاف به وجود می‌آید و این تیم در حال از هم پاشیدن است.
ظاهرا چند سال اعضای تیم با یکدیگر قهر هستند و پس افتادن اتفاقی عجیب در دنیای بازی این تیم دوباره کنار هم جمع شده و گیمر از اینجا به بعد وارد داستان بازی می‌شود. گیمر در این بازی گزینه‌های شخصی سازی زیادی دارد و می‌تواند به دلخواهد خود ظاهر شخصیت‌های بازی را تغییر دهد.
بیشترین امکانات شخصی سازی در این بازی به شخصیت ایروم من مربوط می‌شود که گیمر می‌تواند لباس این شخصیت را به طور کامل تغییر داده و لباسی جدید بر او بپوشاند. همچنین قابلیت‌هایی که هر شخصیت دارد نیز در بازی امکان ارتقا دارد و گیمر می‌تواند با ارتقا آن‌ها سطح خود را نیز بالا ببرد. اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس نیست و باید تا زمان عرضه آن صبر کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۰۷۲


ارسال