سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ,21 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان:
سران آمریکا و غرب غیرقابل اعتماد هستند/ ۱۳ آبان مانور قدرت مردم ایران است
 
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: سران آمریکا و غرب در طول چهل سال گذشته ثابت کرده اند که غیرقابل اعتماد هستند.
به گزارش عصرهامون، مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: ۱۳ آبان، یکی از سرفصل‌های نو برای عزت و سربلندی ملت همیشه آزاده ایران اسلامی در دنیاست و قطعاً موثرترین نقطه تاریخ انقلاب بوده و خواهد بود.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان تصریح کرد: ۱۳ آبان روز وحدت آحاد مردم ایران اسلامی و ایستادگی و استقامت آنها در مقابل استکبار جهانی، بخصوص آمریکای جنایتکار است.

وی ادامه داد: سران آمریکا و کشورهای غربی در طول چهل سال گذشته این را ثابت کرده اند که غیرقابل اعتماد و درصدد ضربه زدن به مردم ایران هستند.

وی تصریح کرد: همه مردم با شکوه‌تر از گذشته برای نشان‌دادن انزجار و نفرت خود از استکبار جهانی و عاجز ماندن دشمنان ایران از خلق توطئه، در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت خواهند کرد.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان بیانگر نفرت مردم ایران از یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی است.

وی گفت: ۱۳ آبان مانور قدرت مردم ایران است و دنیا در این روز امسال؛ حماسه ملی ما را خواهد دید و قدرت ما یک‌بار دیگر به رخ استکبار کشیده خواهد شد.

مولوی مقدسیان خاطرنشان کرد: البته ملت ایران در طول چهل و یک سال گذشته همواره و در همه شرایط ثابت کرده‌اند که‌حامی و پشتیبان مملکت و نظام خود هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۱۱۶
مرجع : عصرهامون


ارسال