معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر:

عدم سازگاری ارزشهای انقلاب اسلامی با استکبار/ایران کشور باعزتی است

12 آبان 1398 ساعت 13:04

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: خوی و خصلت استکبارانه با ارزش های انقلاب اسلامی سازگار نیست و مردم عزت خودشان را با هیچ چیزی در دنیا عوض نخواهند کرد و در عمل هم نشان دادند.


به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره ابوذر کوثری در گفت وگو با خبرنگار پهره ضمن گرامیداشت یوم الله 13 ابان بیان کرد: مراسم راهپیمایی 13ابان در ایرانشهر فردا ساعت 8 و نیم از جلوی فرمانداری شروع خواهد شد و خیابان طالقانی طی می شود و راهپیمایی به مسجد ال رسول ختم می شود.

وی افزود: از همه مردم شریف، بزرگوار و انقلابی شهرستان ایرانشهر دعوت می کنم که در این مناسبت بسیار مهم مشارکت فعالانه ای داشته باشند.

وی ادامه داد: روز 13 ابان نماد مبارزه با استکبار جهانی است منتها ان چیزی که از استکبار مد نظر است خوی و خصلت استکباری می باشد که برخی دولت ها به ان دچار می شوند.

فرماندار ایرانشهر تصریح کرد: خوی و خصلت استکبارانه با ارزش های انقلاب اسلامی سازگار نیست و ملت ایران در طول تاریخ و به ویژه در چند دهه اخیر بعد از انقلاب اسلامی نشان دادند که عزت خودشان را با هیچ چیزی در دنیا عوض نخواهند کرد و در عمل هم نشان دادند.

ابوذر کوثری با اشاره به شرکت مردم در راهپیمایی 13 ابان خاطر نشان کرد: در روز 13 ابان مردم با مشارکت خود جوش و عالمانه و اگاهانه خود بار دیگر فرهنگ عزتمندانه و روحیه استقلال طلبانه خود را عین داشتن روابط منطقی و اصولی با همه کشورهای دنیا به غیر از چند کشومانند رژیم صیهونیستی که هنوز خوی استکباری دارند را به دنیا نشان دهند.

انتهای پیام
 


کد مطلب: 117151

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/117151/عدم-سازگاری-ارزشهای-انقلاب-اسلامی-استکبار-ایران-کشور-باعزتی

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/