يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶
راهپیمایی 13 آبان در زابل برگزار شد؛
درس بزرگ مردم سیستان به شیطان بزرگ
 
مردم ولایت مدار شهرستان زابل با حضور گسترده خود در راهپیمایی 13 آبان درس بزرگی به آمریکا و اسرائیل دادند.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با حضور ده ها هزار از مردم ولایت مدار سیستانی راهپیمایی دشمن شکن ۱۳ آبان روز استکبار جهانی در شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم مردم با مشت های گره کرده درس عبرت بزرگی به شیطان بزرگ دادند و به دشمنان ایران و انقلاب اسلامی یادآور شدند که ایران زیر بار زور و تهدید نمی رود.
حجت الاسلام علی اکبر کیخا نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان گفت: امروز انقلاب اسلامی به واسطه مجاهدت های انقلابیون و خون شهدا در بسیاری از کشورهای دیگر نفوذ کرده است.
وی افزود: کشورهایی همچون عراق،سوریه لبنان و یمن امروز عمق راهبردی انقلاب اسلامی را تشکیل می دهند و مرزهای ایران اکنون در این کشورها قرار دارد.
امام جمعه شهرستان زابل ادامه داد: آمریکا برای اجرای نقشه های شوم خود در طول انقلاب اسلامی همواره شیطنت های بزرگی انجام داده است که هر بار با درایت ولایت فقیه و هوشیاری مردم نقش بر آب شد.
وی خاطر نشان کرد: موج حضور مردم در این روز درس بزگی برای شیطان بزرگ و سایر کشورهای استکباری بود.

همچنین غلامرضا گنجی در حاشیه این مراسم در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت:یوم الله سیزده آبان یادآور سه حادثه تاریخی بزرگ وتأثیرگذارشامل تبعید حضرت امام (ره)در سال 43، کشتار دانش آموزان در سال 57 و تسخیر سفارت و لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 است.
فرماندار زابل افزود: سیزدهم آبان‌ماه در تاریخ ایران منشأ بسیاری از تحولات ارزشمند بوده است این روز در حقیقت نقطه عطف تاریخی و روز سرنوشت ساز انقلاب اسلامی است که لبریز از مبارزات انسانهای شریف و آزادی خواهی است که با ذلت نپذیرفتن از طاغوتیان به پا خاسته و برای تحقق اسلام ناب محمدی مبارزه کردند.
وی ادامه داد : مردم در این روز ضمن ابراز خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام شهیدان در این برهه حساس مهر تأییدی دوباره زدنند.
گنجی خاطر نشان کرد : حضور گسترده امروز مردم سیستان در راهپیمایی سیزده آبان بیانگر هوشیاری آنها در برابر دسیسه های شوم آمریکا و اسرائیل است.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۱۷۷


ارسال