دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵
کوجیما، به ساخت عنوان جدید خود فکر می‌کند
 
به تازگی هیدئو کوجیما اعلام کرد که قصد دارد پس از عرضه بازی Death Stranding، مراحل ساخت بازی جدید خود را آغاز کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به جرأت می‌توان گفت بازی Death Stranding مرموزترین بازی ساخته شده توسط هیدئو کوجیما و همچنین مرموزترین بازی دنیای عناوین رایانه‌ای است چرا که سازنده این عنوان تصمیم گرفته بود هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی در فضای مجاری منتشر نکند و از طرفی هم برای اینکه گیمر‌ها از مراحل ساخت بازی آگاه شوند، کوجیما دست به انتشار تصاویری نا معلوم و پراکنده از این بازی می‌زد که باعث ایجاد شایعات بسیار زیادی در فضای مجازی می‌شد.
ظاهرا هیدئو کوجیما و تیم این سازنده این بازی ۳ سال است که روی عنوان Death Stranding کار می‌کنند و قرار است این عنوان تا آینده‌ای نزدیک وارد بازار شود. با وجود اینکه هنوز این بازی وارد بازار نشده و ایرادات موجود در آن هنوز مشخص نشده است، اما هیدئو کوجیما در مصاحبه‌ای که به تازگی با یکی از وب سایت‌های تحلیل بازی‌های رایانه‌ای انجام داده است اعلام کرد که مراحل ساخت و آماده‌سازی بازی Death Stranding به طور کامل به پایان رسیده است و این سازنده بازی در حال برنامه‌ریزی برای عنوان جدید است که مدت‌هاست ذهن او را درگیر کرده، اما به دلیل ساخت عنوان Death Stranding نمی‌توانست برای آن برنامه‌ریزی کند.
کوجیما همچنین گفت که در حال حاضر دو دغدغه اصلی دارد که اولین دغدغه او مربوط به عنوان Death Stranding و ایرادات و بروزرسانی‌های آینده این بازی است و دغدغه دوم او مربوط به عنوان آینده است که نمی‌داند ساخت این عنوان را با کدام تیم شروع کند.
با این حال گیمر‌ها باید به منتظر عرضه عنوان Death Stranding در ۸ نوامبر سال جاری برای کنسول PS4 و در تابستان سال آینده برای پلتفرم کامپیوتر باشند که قطعا نسخه کامپیوتر این بازی ایرادات نسخه PS4 را نخواهد داشت و هیدئو کوجیما پس از رفع مشکلات موجود در این نسخه، آن را برای پلتفرم کامپیوتر عرضه خواهد کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۱۸۱


ارسال