دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ,26 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۳
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر:
استکبار ستیزی مبارزه با حق و باطل
 
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: استکبار ستیزی در واقع مبارزه با حق و باطل است و ملت ایران باید در برابر استکبار ستیزان بایستند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره حسین پودینه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: 13 ابان ماه سالروز سه رویداد مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است. تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه در سال 43، کشتار دانش اموزان توسط رژیم پهلوی در سال 57 و مهم ترین رویدادی که در این روز اتفاق افتاد روز ملی مبارزه با استکبار است و مصادف با تسخیر لانه جاسوسی امریکا هم می باشد.

وی افزود: دو رخداد مهم در انقلاب اسلامی انجام گرفته که انقلاب اول در بهمن سال 57 مبارزه با استبداد زدایی است و انقلاب دوم مبارزه با استکبارستیزی بود که در ان زمان هدف بسیاری از فرصت طلبان و لیبرال ها و افراد غرب گرا تغییر مسیر انقلاب بود.
وی ادامه داد: استکبار ستیزی در واقع مبارزه با حق و باطل است و ما نسل صریح قران هستیم و با استکبار باید مقابله و مبارزه کنیم. 

پودینه خاطرنشان کرد: استکبارستیزی امروز یکی از نیازهای ضروری است که همه ملت باید به ان توجه کنند و گوش به فرمان رهبرکه در راس مبارزه با استکبارهستند، باشند و به عنوان سرباز ایشان پیروی کنند.

وی با اشاره به حضور پرشور و مشارکت مردم ایرانشهر تصریح کرد: مردم با شرکت در این راهپیمایی خشم و کینه خود را نسبت به استکبار جهانی ابراز کردند.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۱۹۸


ارسال