فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر:

استکبار ستیزی مبارزه با حق و باطل

14 آبان 1398 ساعت 1:33

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: استکبار ستیزی در واقع مبارزه با حق و باطل است و ملت ایران باید در برابر استکبار ستیزان بایستند.


به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره حسین پودینه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: 13 ابان ماه سالروز سه رویداد مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است. تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه در سال 43، کشتار دانش اموزان توسط رژیم پهلوی در سال 57 و مهم ترین رویدادی که در این روز اتفاق افتاد روز ملی مبارزه با استکبار است و مصادف با تسخیر لانه جاسوسی امریکا هم می باشد.

وی افزود: دو رخداد مهم در انقلاب اسلامی انجام گرفته که انقلاب اول در بهمن سال 57 مبارزه با استبداد زدایی است و انقلاب دوم مبارزه با استکبارستیزی بود که در ان زمان هدف بسیاری از فرصت طلبان و لیبرال ها و افراد غرب گرا تغییر مسیر انقلاب بود.
وی ادامه داد: استکبار ستیزی در واقع مبارزه با حق و باطل است و ما نسل صریح قران هستیم و با استکبار باید مقابله و مبارزه کنیم. 

پودینه خاطرنشان کرد: استکبارستیزی امروز یکی از نیازهای ضروری است که همه ملت باید به ان توجه کنند و گوش به فرمان رهبرکه در راس مبارزه با استکبارهستند، باشند و به عنوان سرباز ایشان پیروی کنند.

وی با اشاره به حضور پرشور و مشارکت مردم ایرانشهر تصریح کرد: مردم با شرکت در این راهپیمایی خشم و کینه خود را نسبت به استکبار جهانی ابراز کردند.

انتهای پیام


کد مطلب: 117198

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/117198/استکبار-ستیزی-مبارزه-حق-باطل

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/