يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ,19 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱
کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه در محرومترین روستای کنارک
 
رئیس آموزش و پرورش کنارک گفت: به همت خیران بومی دومین مدرسه ۶ کلاسه در روستای بانسنت شهرستان کنارک با هدف محرومیت زدایی کلنگ زنی شد.
به گزارش عصرهامون، نادر محمدی در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: این مدرسه با زیربنای ۴۲۰ متر مربع و با اعتباری بالغ یک میلیارد دویست میلیون تومان در روستای بانسنت از توابع شهرستان کنارک توسط ناصر فرح بو خیر مدرسه ساز ساخته می شود.

وی با اشاره به اینکه خیرین نقش بسزایی در رشد و آبادانی جامعه دارند، ادامه داد: بحمدالله خیرین بومی در بحث ساخت فضای آموزشی ورود پیدا کرده اند و زمین مدرسه توسط اهالی روستا اهدا شده و بومیان بودجه ساخت مدرسه را نیز خودشان متقبل شده اند.

وی با بیان اینکه برای دومین بار در سه ماه اخیر در شهرستان کنارک است که مدرسه خیری توسط بومیان این شهرستان ساخته می شود تاکید کرد: ورود خیرین مدرسه ساز به یک منطقه باعث رونق و شکوفایی آموزشی در تمام بخش ها خواهد شد.

محمدی با اشاره به اینکه نباید هیچ دانش آموزشی به خاطر نبود فضای آموزشی نامناسب از تحصیل باز بماند خاطرنشان کرد: با همکاری و تعامل میتوان بر مشکلات موجود آموزشی منطقه غلبه کرد همچنین مدرسه سازی و افزایش تجهیزات باعث رشد و تعالی در تعلیم و تربیت می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۲۲۸


ارسال