شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۸
تصویب طرح مشاغل خرد شهری در جلسه مجمع بسیج شهرستان زاهدان
 
در جلسه مجمع بسیج شهرستان زاهدان که با حضور فرماندار این شهرستان، معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان استان، فرمانده ناحیه بسیج شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین در فرمانداری زاهدان برگزار شد، طرح مشاغل خرد شهری به تصویب رسید.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از زاهدنیوز ؛ جلسه مجمع بسیج شهرستان زاهدان به ریاست فرماندار زاهدان و با حضور اعضای این مجمع و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از علما و معتمدین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

ابوذر مهدی نخعی در این جلسه بیان کرد: مجمع بسیج شهرستان زاهدان گروهی است که خیلی از کارگروه ها و جلسات دیگر ظرفیت بیشتری دارد. یکی از مهمترین ظرفیت‌های آن این است که اعضای اصلی آن را نخبگان تشکیل می‌دهند و خود این افراد نخبه فرهیخته ظرفیتی بزرگ جهت پیشبرد برنامه‌ها و اهداف این مجموعه محسوب می شوند و ظرفیت دیگر این مجمع که بایستی توجه ویژه به آن شود بحث کمیته ها و ترکیب کمیته ها و انتخاب هوشمندانه کمیته ها متناسب با مسائل روز است.

فرماندار زاهدان افزود: یکی از کمیته هایی که باید به آن توجه خاص شود کمیته اقتصادی است که ما در این استان سرمایه بسیار داریم اما سرمایه گذاری و رسوب سرمایه در آن اندک است و از طرفی شهرستان زاهدان و استان سیستان و بلوچستان به ۳۷ درصد جمعیت کره زمین همان مردم کشورهای پاکستان هند و چین باشند متصل است و این پتانسیل آن را دارد که تبدیل به یک کریدور اقتصادی به جهت انتقال و صادرات کالا به این کشورها شود و برگزاری جلسات این مجمع به صورت تخصصی می تواند فرصت سرمایه گذاری و تبدیل شدن شهرستان زاهدان به این کریدور اقتصادی را ایجاد نماید.

این مقام مسئول افزود: یکی دیگر از کارگروه های مهم این مجمع کار گروه فضای مجازی است، در حال حاضر فضای مجازی تبدیل به ابر رسانه‌ای شده است که ظرفیت نفوذش بیش از هر رسانه‌ای دیگر شده و هم اکنون ۶۶ میلیون گوشی هوشمند متصل به اینترنت در کشور وجود دارد واز اینرو پژوهشکده ها و اندیشمندان ما باید نسبت به تولید محتوای جذاب اقدام نمایند تا از این ابر رسانه در مسیر درست استفاده شودو همانگونه که مقام معظم رهبری نیز به این موضوع توجه ویژه دارند و این فضای مجازی هم تهدید است و فرصت و بایستی محتوای ارزشی انقلاب، عزت و اقتدار ملی به زیبایی در این فضا به جهت جذب جوانان و اقشار مختلف مردم ایجاد و عرضه شود.

گفتنی است در این جلسه طرح مشاغل خرد شهری پس از بررسی تصویب گردید و در پایان این جلسه از اعضا و فعالین این مجمع تقدیر شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۲۷۵


ارسال