سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ,2 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی کل سپاه گفت: امروز انقلابی‌ها و نیروهای سپاه پاسداران پیشتازانی هستند که به کمک روستاهای محروم و محله‌های فقیرنشین در مناطق دورافتاده کشور رفته و در خدمت مردم محروم و مستضعف می باشند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران سردار عظیم ابراهیم پور در اختتامیه دوره تخصصی بسیج دانشجویی با عنوان ایران در سال ۱۴۳۵ که شب گذشته با حضور فرمانده سپاه چابهار و دانشجویان در سالن اجتماعات دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شد بیان کرد: کسانی که طرفدار محرومین، مستضعفین و پابرهنگان هستند و خودشان را خادم محرومین می دانند، انقلابی می باشند و کسانی که طرفدار اشرافی گری، حقوق های نجومی، سرمایه داری و وام های نجومی و غیره.. غیر انقلابی اند.

وی با اشاره به فتنه دشمنان بعد از اربعین افزود: اخبار نشان می دهد که دشمن بعد از اربعین کار خود را آغاز کرده است و اینها برای فتح مجلس، برنامه هایی برای آشوب در داخل کشور دارند، چرا که معتقد هستند برخی ها در شرایط عادی هیچ آرایی بین مردم نخواهند داشت.

وی با اشاره به سخنان شهید بهشتی ادامه داد: پشت سر کسانی راه بروید که هر چه وارد زندگی خصوصی آنها می‌شویم معنویت در زندگی آنها نمایان است نه اینکه پسر در خارج کشور و دارای مدارک خارجی و جز بچه‌هایی باشند که ثروت آنها بادآورده باشد و در منجلاب به سر می‌بردند.

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی کل سپاه با اشاره به اینکه رزمندگان در دوران دفاع مقدس شعری را می‌خوانند و می‌گفتند بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد، تصریح کرد: کسانی که مسوولیت دارید آیا مطیع و فرمانبر مقام معظم رهبری هستید یا تنها تظاهر به خدمت مردم را در دستور کار خود قرار داده اید.

سردار ابراهیم پور تاکید کرد: ما در آستانه فتح بزرگی هستیم و نویدش را نیز مقام معظم رهبری چند سال قبل داده و آن به فضل الهی نابودی اسرائیل است که امروز منتظر کوچکترین اشتباه از سوی غرب می باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: گزینه‌های نظامی گروه 5+1 و هیچ کشور دیگری برای ما ذره ای اهمیت ندارد و دشمنان بدانند اگر کوچک‌ترین حرکتی اتفاقی بیفتد تمام نقاط مهم آمریکا که شامل یک هزار و 200 مکان شناسایی شده است را در کمتر از 48 ساعت از بین می‌بریم همچنین قدرت سایت‌های موشکی ایران الان به حدی رسیده که می‌توانند در کمتر از 8 دقیقه تلاویو را با خاک یکسان کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۲۸۹


ارسال