سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ,2 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
توئیتر در جدیدترین بروزرسانی خود امکان دنبال کردن موضوع‌ها را به کاربران خود ارائه می‌کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، توئیتر قصد دارد با بروزرسانی‌های مختلف نحوه تعامل کاربران و قدرت شخصی‌سازی آن‌ها را بالا ببرد. اخیرا یک بروزرسانی جدید برای غول شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که ممکن بسیاری از کاربران را خوشحال کند.
دنبال کردن موضوعات در توئیتر
پس از ماه‌ها آزمایش، توئیتر (تقریبا) آماده است تا به شما اجازه دهد موضوعات را جداگانه دنبال کنید. غول رسانه‌های اجتماعی اعلام کرده است که ویژگی Topics آن در حال عرضه است و در تاریخ ۱۳ نوامبر در سراسر جهان عرضه می‌شود. از میان بیش از ۳۰۰ موضوع (مانند ورزش، دنیای سرگرمی و بازی) را انتخاب کنید و توییت‌های مربوط به این موضوع را از حساب‌های معتبری مشاهده خواهید کرد. این امر می‌تواند به شما کمک کند به جای کاربران مختلف، به طور متمرکز مواردی را دنبال کنید که به آن‌ها علاقه‌مند هستید.
گفته می‌شود در بروزرسانی‌های آینده موضوع‌های جدید نیز به این بخش اضافه خواهند شد تا کاربران تجربه بهتری در کار کردن با این شبکه اجتماعی داشته باشند. این شرکت حتی اطلاعاتی درباره احتمال وجود یک قابلیت دیگر در توئیتر اعلام کرده است. با وجود این قابلیت توئیت‌های شما با موضوعی مشخص برای افرادی به نمایش در می‌آید که آن را دنبال می‌کنند. البته به نظر ما این قابلیت کمی نیاز به تغییر دارد، زیرا هیچکس نمی‌خواهد صفحه فید توئیتر او با توئیت‌هایی از افراد مختلف پر شود، زیرا در این صورت این پست‌ها اسپم محسوب می‌شوند.
این قابلیت جدید به خانواده ویژگی‌هایی که قرار است به این شبکه اجتماعی اضافه شوند می‌پیوندد. توئیتر در ماه‌های اخیر سعی در بهتر کردن هر چه بیشتر تجربه کاربران خود دارد، زیرا با این کار نه تنها کاربران فعلی را راضی نگه می‌دارد بلکه افراد بیشتری را به خود علاقه‌مند می‌کند. البته توئیتر جزو آن دسته شبکه‌های اجتماعی است که طرفداران خاص خود را دارد و کسانی که در این دسته قرار می‌گیرند همین اکنون نیز از محیط آن راضی هستند.
تغییرات جدید این شبکه اجتماعی می‌تواند بسیاری را خوشحال‌تر کند، زیرا بالاخره می‌توانند با آن ارتباط گرفته و سریعا صفحه فید خود را از اطلاعات و پست‌های مفید پر کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۰۲


ارسال