يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷
رشد فروش اپل‌واچ در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹
 
اپل در زمینه فروش ساعت‌های هوشمند در سه ماه سوم سال ۲۰۱۹ رقیبان خود را پشت سر گذاشت و در رتبه اول قرار گرفت.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اگر به این فکر می‌کردید که عملکرد اپل در زمینه فروش گوشی‌های هوشمند بسیار تأثیرگذار است و در این زمینه بسیار موفقیت‌آمیز بوده، اشتباه فکر نکرده‌اید. بر اساس پیش‌بینی‌های متخصصان در ماه‌های گذشته، این شرکت موفق به فروش یک دستگاه از هر سه دستگاه در جهان شده است و فروش اپل‌واچ‌ها در سه ماه اخیر سال جاری می‌تواند تعجب همگان را برانگیزد.
بر اساس گزارش جدیدی که از فروش شرکت اپل در سال جاری منتشر شده، اپل امسال از هر دو ساعت هوشمند یک سهم داشته و توانسته است بین ماه‌های جولای و سپتامبر امسال در مجموع ۱۴.۲ میلیون دستگاه ساعت هوشمند فروخته شده در جهان، ۶.۸ میلیون اپل‌واچ بفروشد. میزان فروش جمعی ساعت‌های هوشمند در جهان حدود ۴۲ درصد رشد را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد و همین مسئله نتیجه شرکت اپل را قابل توجه می‌کند. بالا رفتن میزان فروش ساعت‌های هوشمند در جهان نکته قابل توجهی است، اما بالا بردن میزان فروش یک شرکت در میان این همه شرکت، هنری است که تنها اپل توانسته است موفق به انجام آن شود.
اپل در سه ماه سوم سال ۲۰۱۸ حدود ۴۵ درصد از فروش ساعت‌های هوشمند جهان را به خود اختصاص داده بود، اما امسال تا ۲.۳ میلیون دستگاه بیشتر نسبت به سال‌های قبل فروخته بود که این میزان در سه ماه سوم به میزان ۴.۵ میلیون دستگاه افزایش یافت. نکته جالب این است که اپل این میزان فروش را بدون کمک گرفتن فروش اپل‌واچ سری ۵ خود که کمی قبل از ماه جولای معرفی شد، به دست آورده است.
در این گزارش دیده می‌شود که شرکت سامسونگ با اختلاف بسیار زیادی در رده دوم فروش ساعت‌های هوشمند جهان قرار دارد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۰۴


ارسال