سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره‌ کل راهداری سیستان و بلوچستان:
مالكان وانت بارهانسبت به دريافت كارت هوشمند رانندگی اقدام كنند
 
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: رانندگان و مالكان وانت بار های بین شهری استان بايد براي دريافت كارت هوشمند به مراجع ذیصلاح مراجعه کنند.
محمد یاسین احمدیان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: به زودی سیستم تحت وب صدور بارنامه الکترونیکی وانت بارها با توجه به تکالیف مقرر در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به منظور تسهیل فرآیند صدور بارنامه برای وانت بارها و حذف واسطه ها در نحوه فعالیت این نوع ناوگان، در جاده های برون شهری راه اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه پس از آغاز به کار سیستم تحت وب صدور بارنامه الکترونیکی وانت بارها، از فعالیت و تردد ناوگان فاقد بارنامه در جاده های بین شهری جلوگیری خواهد شد، افزود: بعد از راه اندازی این سیستم ارائه هرگونه خدمات مرتبط با پیمایش برای این دسته از ناوگان، منوط به ارائه اسناد حمل معتبر خواهد بود.

رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان  خاطر نشان کرد: صدور بارنامه الكترونيكي تغيير و تحول بزرگی در حوزه حمل ‌و نقل جاده‌اي كالا محسوب می شود و انتظار می رود با همکاری سایر دستگاه ها این طرح مهم به بهترین نحو و با بروز کمترین مشکل اجرایی شود.

گفتنی است در حال حاضر خدمات صدور کارت هوشمند در انجمن صنفی رانندگان باری زاهدان، انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل کالای شهرستان های خاش و چابهار، انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل مسافری ایرانشهر و ادارت راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های زابل و سراوان انجام می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۱۷


ارسال