سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸
قوه قضائیه با خاطیان برگزاری تور مختلط در اطراف زاهدان برخورد کند
 
رئيس انجمن صنفى دفاتر خدمات مسافرت هوايى و گردشگرى سیستان وبلوچستان گفت: تور مختلط پسران و دختران که توسط شخص يا اشخاصى برگزار شده هيچ ارتباطى با حوزه گردشگرى استان نداشته و اينگونه رفتارها از نظر اين انجمن و جامعه گردشگرى استان محكوم است.
مسعود کرباسچی در گفت وگو با عصرهامون گفت: با توجه به درج خبرى مبنى بر برگزارى تور مختلط پسران و دختران جوان در اطراف زاهدان و بى بند و بارى در شب هاى كوير که در این پایگاه خبری، به مردم مناطق گردشگرى و ساكنان حاشيه بيابان لوت توصيه مى شود كه پذيراى گروه هاى بدون مجوز از گردشگرى استان نباشند و افراد محلى آشنا به منطقه با اين قبیل گروه ها همكارى نکنند.
 
مسعود کرباسچی افزود: دفاتر گردشگرى استان براى برگزارى تورها ضمن دريافت مجوز از معاونت گردشگرى استان و اطلاع انجمن صنفى با نيروى انتظامى هماهنگ هستند.
 
وی ضمن تشكر از برخورد به موقع مسئولين اداره كل گردشگرى استان و نيروى انتظامى با متولیان گروه افزود: مطمئن هستيم كه دستگاه قضايى استان برخورد لازم را با خاطيان انجام خواهد داد.
 
کرباسچی در پایان افزود: مجددا از مردم استان و گردشگران درخواست داریم كه سفرهاى خود را از طريق دفاتر معتبر خدمات مسافرت و گردشگرى استان انجام دهند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۴۴


ارسال