چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ,5 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸
امام جمعه اهل تشیع در شهرستان ایرانشهر:
مهم ترین شاخص امنیت پایدار حفظ وحدت است
 
امام جمعه اهل تشیع گفت: برای رسیدن به امنیت پایدار در جامعه حفظ وحدت و اتحاد بین اقشار مختلف با رعایت اخوت اسلامی الزامی است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، حجت الاسلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی در گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن تبریک هفته وحدت بیان کرد: وقتی مردم به درک بالا برسند می دانند که با وحدت، امنیت و آسایش ایجاد می شود و با اتحاد و همبستگی که تاکنون ملت ایران داشتند دشمن نتوانسته سلب امنیت کند.

وی افزود: یکی از شاخصه های بسیج دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی می باشد که مهم ترین آنها وحدت است. بالاترین خدمات عمرانی، آبادانی و امنیت را بسیجیان انجام می دهند.

وی تصریح کرد: اگر در یک منطقه فقر و محرومیت از حد بگذرد دیگر امنیت حفظ شدنی نیست باید دولتمردان برای رسیدن به آسایش و رفاه نسبی مردم تلاش کنند تا محرومیت ها برطرف شود و امنیت پایدار برای مردم فراهم شود.

وی اذعان کرد: مهم ترین شاخص امنیت پایدار، وحدت است که برای جلوگیری از تفرقه و سوء استفاده دشمن دو مذهب شیعه و سنی با رعایت اخوت اسلامی وحدت بین همدیگر را حفظ کنند.

ابطحی گفت: تمامی نهادها و ارگانها باید وظایف خود را در قبال مردم به نحو احسن انجام دهند و یک عده در محرومیت و فقر نباشند تا ناآرامی در جامعه از بین برود و عدالت نسبی و امنیت پایدار در جامعه برقرار شود.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۵۶


ارسال