پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲
به مناسبت هفته وحدت:
توزیع 40 کیسه آرد و 50 بسته لوازم التحریر دربین نیازمندان مناطق کوهستانی و عشایری در ایرانشهر
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر از توزیع 40 کیسه آرد و 50 بسته لوازم التحریر دربین نیازمندان مناطق کوهستانی و عشایری (رودبالو، کندگزی) در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، محمدرضا کرد در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به اجرای این طرح بیان کرد: از عمده اهداف اجرای این‌گونه طرح ها جذب، سازماندهی و هدایت کمک های مردمی است.

وی افزود: این طرح دربرنامه های عام المنفعه و خیرخواهانه، ارائه راهکار مناسب به منظور مشارکت مستقیم خیرین و استفاده از توان داوطلبان و خیرین در حمایت از نیازمندان و زنان سرپرست خانوار اجرا می شود.

وی اجرای اینگونه طرح ها را الزامی دانست و به زدودن بخشی از محرومیت های اقشار آسیب پذیر و همچنین بستر سازی مناسب و ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر با سازمان های مردم نهاد اشاره کرد.

کرد اذعان کرد: به منظور همدلی با خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه با بهره‌گیری از توان خیرین داوطلب این جمعیت و در مسیر تحقق برنامه های خیرخواهانه جمعیت هلال احمر، 40 کیسه آرد و 50 بسته لوازم التحریر دربین نیازمندان مناطق کوهستانی و عشایری (رودبالو، کندگزی) شهرستان ایرانشهر توزیع شد.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۸۳


ارسال