شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان وبلوچستان:
سند تحول بنیادین نقشه راه آموزش و پرورش است
 
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان وبلوچستان گفت: سند تحول بنیادین نقشه راه آموزش و پرورش است و هدف غایی تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش قرب الی الله و تعمیق باورهای دینی در دانش آموزان می باشد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره، برنامه معلم اینده ساز با حضور مدیر سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان وبلوچستان با شرکت 200نفر از فرهنگیان بسیجی شهرستان های بمپور، دلگان، ایرانشهر و بخش بزمان در سالن اجتماعات اموزش و پرورش به همت سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

عبداله شیرازی در گفت و گو با خبرنگار پهره در حاشیه جلسه بیان کرد: در راستای کارکردهای تربیتی، فرهنگی، اجتماعی، معرفتی وبصیرتی فرهنگیان و با توجه به راهبردهای 11 و 13 سند تحول بنیادین اموزش و پرورش و بیانیه ی گام دوم انقلاب برنامه معلم اینده ساز امروز با حضور200نفر از فرهنگیان بسیجی اعم از مدیران مدارس و معاونین پرورشی شهرستان های بمپور، دلگان و بخش بزمان در ایرانشهر برگزار شد.  

وی با اشاره به موارد فوق افزود: این ها از مطالبات و خواسته های مقام معظم رهبری می باشد که براساس منویات و فرمایشات ایشان است.

وی ادامه داد: برنامه معلم اینده ساز با هدف کمک به نظام تعلیم، تربیت و اموزش و پرورش از طرف سازمان بسیج فرهنگیان استان برنامه ریزی شده و در سراسر استان اجرا خواهد شد.

شیرازی عنوان کرد: باید برای تحقق اهداف تعلیم و تربیت اسلامی، سند تحول بنیادین را به عنوان یک نقشه راه در نظر داشته باشیم، این سند نقشه راه آموزش و پرورش است و سهم هر نهادی را برای رسیدن به هدف مطلوب مشخص کرده است.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۸۴


ارسال