سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶
افزایش دقت کاربران در هنگام توئیت با ایموجی‌های خودکار توئیتر
 
توئیتر با افزودن ویژگی جدید به شبکه اجتماعی خود درصدد است تا دقت کاربران را در هنگام ریتوئیت کردن یک پیام را بالا ببرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، توئیتر از کاربران خود می‌خواهد در هنگام نوشتن توئیت‌های مدنظر خود و پاسخ دادن به توئیت‌های دیگران دقت داشته و کلمات اشتباه که منجر به تغییر کلی مفهوم توئیت می‌شود را به کار نبرند. توئیتر برای بالا بردن سطح کیفی پیام‌های منتشر شده در این شبکه اجتماعی با ایموجی‌های خودکار به کاربران کمک می‌کند.
دست‌اندرکاران توئیتر ماه‌ها تلاش کرده‌اند تا با روش‌های مختلف علل و میزان خطای‌های نوشتاری را در زمان پاسخ دادن به توئیت‌های دیگران بیابند. این تحقیقات گسترده نشان داد اگر با استفاده از روش‌هایی مشخص خطای کاربر را در لحظه نوشتن به او یادآوری کرد، می‌توان تا میزان زیادی درصد خطا را پایین آورد.
ایموجی‌های خودکار توئیتر به کمک کاربران می‌آید
توئیتر هم‌چنین با استفاده از هشدار خاصی به کاربر اطلاع می‌دهد که آیا از محتوای موجود در توئیت خود مطمئن است و قطعا قصد ارسال آن را دارد یا نه؟ یک نظرسنجی از تعداد زیادی از کاربران نشان می‌دهد بسیاری از توئیت‌های شامل محتوای نامناسب و حتی غیراخلاقی به اشتباه توسط کاربر ارسال شده و اگر شخص ارسال کننده پیش از انتشار دقت بیشتری را به کار می‌بسته است، از انتشار آن جلوگیری می‌شد. 
حتی در مواردی انتشار یک توئیت اشتباه برای کاربرانی خاص هم‌چون سیاست‌مداران، دردسرهای زیادی را ایجاد می‌کند. توئیتر با روش‌های جدید خود که شامل ایموجی‌های خودکار است در تلاش است تا علاوه بر پایین آوردن نرخ اشتباه، به صمیمانه‌تر شدن محیط این شبکه اجتماعی نیز کمک کند. به عنوان مثال توئیتر در پاسخ به صحبت‌های خشن و عصبانی کننده برخی از افراد به کاربر پیشنهاد می‌دهد که تنها ایموجی چشم و قلب فرستاده و از میزان خشم این شبکه اجتماعی کم کند. 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۹۵


ارسال