شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۷
نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛
امنیت پایدار در سایه وحدت/جانفشانی شهید شوشتری در حفظ وحدت
 
محمد نعیم امینی فرد گفت: در شرایط کنونی حاکم بر جامعه حفظ وحدت یک ضرورت می باشد و یکی از مهمترین مولفه های امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان وحدت است و شهید شوشتری جان خود را برای حفظ اتحاد و وحدت نثار کرد.
به گزارش عصرهامون، محمد نعیم امینی فرد، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پهره افزود: در شرایط کنونی حاکم بر جامعه، حفظ وحدت یک ضرورت است و یکی از مهمترین مولفه های امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان نیز همین موضوع می باشد که سردار شهید شوشتری جان خود را برای حفظ اتحاد و وحدت نثار انقلاب کرد.

وی گفت: وحدت ریشه در باورهای دینی داشته و بسیار مقدس می باشد و به دفعات مختلف به صورت صریح در قرآن کریم به آن اشاره شده است.

این مقام مسئول با اشاره به نقش امام خمینی (ره) در متحد کردن مردم حول محور اسلام و ایجاد وحدت افزود: مذاهب اسلامی تشیع، تسنن و گروه های اجتماعی مختلف در کشور دارای یک وحدت واقعی هستند که این بزرگترین هنر و شاخصه ایران اسلامی است که برگرفته از تعالیم دینی و برپایه منافع ملی استوار است.

امینی فرد بیان کرد: مذاهب اسلامی مختلف اعم از اهل تشیع و تسنن باید وحدت بین یکدیگر را بیش از پیش حفظ کرده و به دشمنان نظام جمهوری اسلامی اجازه کوچکترین مداخله را ندهند و با احترام به عقاید و نظرات یکدیگر از این فرصت استفاده مفید داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: امنیت پایدار دارای مولفه های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری است که در سیستان و بلوچستان وجود بسیجیان بومی مدافع مرزها یکی از بزرگترین مولفه های تامین وحدت و امنیت است.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش شهید شوشتری در ایجاد وحدت در استان گفت: این شهید جان شریفش را در راه آرمانهای نظام اسلامی و به ویژه تحکیم اتحاد و وحدت بین مردم نثار کرد و خون این شهید باعث شد تا مردم بیشتر از گذشته برادری خود را حفظ کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۱۲


ارسال