پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
در 7 ماهه نخست سال جاری صورت گرفت؛
تهیه و توزیع بیش از 42 هزار لاستیک سنگین در سیستان و بلوچستان
 
معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از تهیه و توزیع بیش از 42 هزار لاستیک سنگین در 7 ماهه نخست از سال جاری در سطح این استان خبر داد.
محمد رفیع سلطانزاده در گفت وگو با عصرهامون، گفت: با هدف تنظیم بازار و حمایت از حمل ونقل در سطح استان سیستان و بلوچستان تعداد 42 هزار و 311 حلقه لاستیک سنگین طی 7 ماهه نخست سال جاری تهیه و توزیع شده است.

وی افزود: طبق دستورالعمل اجرایی در این خصوص، کلیه مراحل تأمین و توزیع لاستیک از تاریخ 24 شهریورماه سال جاری به صورت سیستمی و از طریق سامانه جامع تجارت www.ntsw.ir صورت می گیرد.

سلطانزاده ادامه داد: توزیع لاستیک سنگین با صدور حواله در 4 سایز تعریف شده و در 2 بخش صورت می گیرد که بخش برون شهری با همکاری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و بخش درون شهری در حال حاضر با همکاری شورای هماهنگی ترافیک استان و سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری های زاهدان، زابل، ایرانشهر، سراوان و چابهار انجام می گیرد.

وی تصریح کرد: تعداد لاستیک سنگین اعلام شده برون شهری در 7 ماهه سالجاری، به اداره کل راهداری وحمل نقل جاده ای استان در قالب 167 سبد، معادل 24 هزار و 381 حلقه و تعداد لاستیک توزیع و تحویل شده برون شهری توسط نمایندگان لاستیک برابر حواله های راهداری نیز طی این مدت معادل 14 هزار و 460 حلقه بوده است.

سلطانزاده در پایان خاطرنشان کرد : تعداد لاستیک سنگین اعلام شده درون شهری به شورای هماهنگی ترافیک استانداری سازمان حمل ونقل بارومسافر شهرداری ها در قالب 37سبد معادل 2 هزار و 142 حلقه و تعداد لاستیک توزیع و تحویل شده درون شهری توسط نمایندگان لاستیک برابر حواله های سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری های زاهدان، زابل، چابهار، ایرانشهر و سراوان طی مدت 7 ماهه امسال نیز معادل هزار و 328 حلقه بوده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۵۶


ارسال