سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز کمینه دمای هوای زاهدان برای نخستین بار در 8 ماه اخیر به 3 درجه سلسیوس زیر صفر رسید.
محمود دیانتی در گفت و گو با عصرهامون، اظهار کرد: سرمای امروز در نتیجه تقویت جریانات شمالی و ریزش هوای سرد از عرض بالاتر روی داده است.

وی خاطرنشان کرد: دمای زابل نیز امروز به کمترین مقدار خود در 8 ماه اخیر رسید و برای نخستین بار در سال جاری به حدود 3.5 درجه سلسیوس رسید.

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز در ارتفاعات مرزی جنوب شرق استان و شرق دریای عمان، بارش پراکنده، رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.

دیانتی افزود: از روز شنبه، آسمان استان نیمه ابری تا تمام ابری خواهد بود و تا اواسط هفته آینده تغییر دمایی محسوسی نخواهیم داشت و سرمای هوا تداوم دارد.

وی ادامه داد: از اواخر وقت جمعه تا اوایل هفته آینده در شمال استان وزش باد متوسط و در نوار شرقی با شدت کمتر رخ خواهد داد.

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان در بخش دیگری به شرایط جوی جنوب استان اشاره کرد و گفت: امروز آسمان سواحل استان صاف تا کمی ابری است که در شرق دریای عمان احتمال رگبار پراکنده باران، رعد و برق، وزش تندباد موقتی وجود دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۵۹


ارسال