چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
8
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱
جزئیات خودسوزی مقابل فرمانداری زاهدان/ مصدوم تحت مراقبت پزشکی است
 
فرماندار شهرستان زاهدان با ارائه جزئیاتی از خودسوزی مقابل فرمانداری این شهر گفت: مصدوم تحت مراقبت پزشکی است.
ابوذر مهدی نخعی در گفت وگو با عصرهامون، اظهار کرد: متاسفتانه امروز یک شهروند زاهدانی با حالتی بسیار بهم ریخته و عصبانی به فرمانداری شهرستان زاهدان مراجعه کرده و شکایتی از عوامل یکی از شعب توزیع نفت را مطرح کرده است.

وی افزود: طبق اظهارات شخص به همکاران ما در فرمانداری گویا وی آدرس محل سکونت خود را جابجا کرده و شعبه برای ایشان نفت را نبرده است.
  
وی ادامه داد: پیرو این مساله همکاران ما فورا تماس را با معاون شرکت نفت زاهدان برقرار می کنند و مشکل را پیگیری و دستورات لازم برای رفع آن داده می شود.

نخعی گفت: شرکت نفت اعلام می کند که فرد باید مدارک لازم را بیاورد تا جابجایی آدرس اعمال شود و در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند حواله نفت خود را دریافت کند.

نخعی ادامه داد: تعطیلی شرکت نفت در روز پنج شنبه باعث شده تا عملا امکان رسیدگی به این موضوع برای امروز وجود نداشته باشد؛ لذا به فرد اعلام کردند که روز شنبه مدارک خود را ببرد تا اقدامات لازم در این خصوص انجام شود که ارباب رجوع با دریافت این پاسخ بسیار ناراحت می شود و عنوان می کند که نه اینطور نمی شود.

وی اظهار کرد: در پی بروز این مساله معاون برنامه ریزی فرمانداری این شخص را به اتاق خود دعوت می کند؛ وی را پذیرایی و دعوت به آرامش می کند که چند ارباب رجوع دیگری که در اتاق حضور داشتند، شاهد این قضیه بودند. به او اطمینان داده می شود که حتما پیگیری صورت می گیرد و اتفاقا ایشان آن لحظه متقاعد می شود.

وی افزود: این فرد متاسفانه چند دقیقه بعد از خروج این فرد از فرمانداری با خودروی شخصی خود مقابل فرمانداری حاضر و خارج از سیستم و مجموعه اقدام به خودسوزی می کند.

وی با بیان اینکه بررسی های اولیه حاکی از این بوده که فرد مجروح چند ظرف بنزین را از قبل با خود آماده داشته، خاطرنشان کرد: پس از این اقدام عوامل اورژانس به سرعت سر صحنه حاضر می شوند و با کمک همکاران ما فرد مصدوم سریعا به بخش سوختگی بیمارستان امام علی (ع) منتقل می شود.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: اطلاع دقیقی از شدت جراحت وارد شده به شخص هنوز اعلام نشده اما دستورات لازم برای رسیدگی ویژه به وضعیت او صادر شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۶۱


ارسال
سروش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ ۱۴:۳۷
حتاب فرماندار زاهدان اگر شهروندی دست به چتین عملی میزند نشان از فشار مشکلات است.شما دروغ می گویید که ایشان را ارام کرده و پذیرایی کرده ایید.خجالت بکشید .کسی که به او اطمینان داده شود که مشکلش پیکیری میشود دست به چنین عمل وحشتناکی نمیزند‌خدا میداند با این بتده خدا چکونه رفتار کرده ایید.اوف بر شما
نظر منو تایید بفرمایید.و سانسور نکنید عزیزان عصر هامدن تا مسئولین بدانند مردم با همکاری رسانه ها اجازه ظلم به ملت نمیدهند.و مسئولین باید پاسخگو باشند.
برای گالنی نفت در زمستان که حق هر شهروند است کار را بجای کشانده اند که خودسوزی کند.این است خدمت به مردم این است انصاف‌.
 
Romania
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ ۱۵:۱۶
هیچ کس واسه نبود نفت خودشو آتیش نمیزنه . بلکه این خودسوزی واسه نونه واسه نونه
 
محمدیاری
United States
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ ۰۲:۲۱
وای وای وای خدا چه شیک و مجلسی دروغی میگین که شیطون به این جور نمیتونه راستش بگه این یارو از اقوام ما بود نه مشکل روحی هیچی نداشته خیلی ادم سالمی بوده وقتی کپن نفتش هم قطع کردن رفته فرمانداری شکایت کنه دیده نه بابا اینجا ازین خبرا نیست کی به کیه پارتی نداشته باشی هیچی
 
مهرام
United States
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ ۰۲:۲۳
سال 95 سه تا از رفیقام تو فرمانداری اشنا داشتن امریه بهترین ادارات زاهدان رو گرفتن من که هیچکی نداشتم منو میگفتن برو اونجا لعنت به این اداره تون
 
علی
United States
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ ۰۲:۲۳
در فرمانداری رو باس گل بگیرن
 
جهانتيغ
Romania
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ ۱۰:۰۵
داره دروغ میگه بیچاره کوپن نفت نداشته درخواست 100لیتر نفت دادکه گفتند مانفت نمیدیم ونیروهای حفاظتی اورا به با کتک گرفتند بیچاره گفته شرم میادامشب پیش خانواده خودم برم بده خودش را آتیش زده ودربیمارستان که بخش آورژانس سوختگی امام علی بستری شد ودرهای آورژانس رابستند که کسی داخل نیاید یکی ازکار مندان فرمانداری که بادوست خودحرف میزد میگفت به جناب فرماندار چی بگیم طرف گفت گورباباش یک دورغی میگیم. نمیدانم چرابه خاطر صدلیتر نفت سفید جان یک انسان رابه بازی گرفتن
 
ابراهیم
United Kingdom
۱۳۹۸/۰۸/۲۵ ۱۳:۳۰
اخه دوست عزیز شمایی ک چسبیدی ب صندلیت اومدی ببینی این مردم دردشون چیه؟تمام فرصتهای اقتصادی این استان چپاول کردن ب هندیها وچینیها دادید!مرزها روبستید هیچ فرصت شغلی تواین استان نیست جوونهای همسن ما توهمه شهرها راحت ترزندگی میکنن نه اینکه نگران ایندشون باشن نه خونه نه ماشین نه زن وبچه اونوقت به چه امیدی زنده باشیم؟؟چندتا فرصت شغلی ایجادکردی؟زاهدان چندتا کارخونه داره؟چندنفرسرکاربردید؟امثال ما یا شاگردمغازه هستن یامسافرکش الانم بااین اوضاع بنزین خودکشی راحت تره واقعا؟راسی تاالا باهشتصدتومن حقوق یک ماه زندگی کردی؟؟
 
بی نام
Germany
۱۳۹۸/۰۸/۲۷ ۱۹:۴۸
حالا مسوولین محترمی که خودتان را حامی مردم میدونید حالا که مقصرید تقصیر را به گردن خانواده فرد می‌گذارید ولی اون دنیا نه همین دنیا تقاص پس خواهید داد که مردم خودشان را به خاطر دو لیتر نفت ناقابل خودشان را جلوی چشمتان آتش می زنند وشما ککتون نمی گزه وبابت این موضوع نه وهر موضوع دیگری سلب مسولیت میکنید میدونید اونی که این کار میکند جون بلب رسیده.... خدا ازتون نگذره