شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر:
بازگشت ۲۷۶نفر از محکومین و زندانیان ایرانشهری به آغوش گرم خانواده
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر از آزادی و خروج حبس ۲۷۶ نفر از محکومین و زندانیان شهرستان ایرانشهر در سه ماهه ی گذشته خبر داد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، محسن گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: آزادی و خروج از حبس ۲۷۶ نفر از محکومین و زندانیان شهرستان ایرانشهر در سه ماهه ی گذشته انجام شد.
وی با اشاره به اجرای دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان ها مصوب ۳۱مرداد، رئیس قوه قضاییه افزود: با بکارگیری همه ی ظرفیت های قانونی و اعطای تسهیلات پیش بینی شده در قوانین موضوعه مانند آزادی مشروط، مرخصی پایان محکومیت، اجرای نظام های آزادی و نیمه آزادی و عفو محکومان واجد شرایط۲۷۶ نفر از محکومین زندان ایرانشهر به آغوش گرم خانواده های خود بازگشتند.
وی ادامه داد: این دادستانی برنامه ی بازدید از زندان شهرستان را بصورت مستمر و هفتگی دنبال کرده و به اذعان مسؤولین سازمان زندان های استان، اعطای این حجم از تسهیلات به محکومین شهرستان در استان و حتی کشور بی نظیر می باشد.
وی در پایان اذعان کرد: سیاست جنایی و رویکرد جدید دستگاه قضا پیگیری، ترویج دیدگاه حبس زدایی در بین قضات کشور می باشد که این موضوع در دادسرای ایرانشهر نیز با جدیت پیگیری می شود.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۶۴


ارسال