پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
وجود مزیت های سرمایه گذاری برای شرکت های بیمه ای در بندر چابهار
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: فرصت های سرمایه گذاری مختلفی در بندر چابهار برای شرکت های بیمه ای وجود دارد که در بلندمدت برایشان سودآور است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان بهروز آقایی ضمن اشاره به اهمیت حضور شرکت های بیمه ای در بندر چابهار، اظهار داشت: حضور شرکت های بیمه در بنادر کشور در بلند مدت برایشان سودآور است.

وی با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری در بندر چابهار افزود: مجموعه مدارس کوی بندر، درمانگاه، مجموعه ورزشی و .... از جمله پتانسیل هایی است که شرکت های بیمه ای می توانند برای سرمایه گذاری زودبازده در آن اقدام کنند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در بندر چابهار محدودیت پذیرش کشتی ها از نظر سایز را نداریم گفت: اگرچه تجهیزات پیشرفته ای در این بندر وجود دارد اما همچنان می توانیم تجهیزات مختلف را جانمایی کنیم.

آقایی ادامه داد: ورود هر کشتی در بندر چابهار موجب ایجاد چند هزار بیمه نامه برای کامیون ها می شود که خود یک پتانسیل بزرگ برای شرکت های بیمه ای محسوب می شود.

وی عنوان کرد: 25 هزار دریانورد در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد که غالبا دفترچه بیمه ندارند که شرکت های بیمه ای می توانند با ارائه طرح ها و راهکارهای مناسب این جامعه بزرگ صیادی را تحت پوشش بیمه ای درآورند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه توصیه می کنیم بیمه ها در همین استان صادر شوند خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری های صورت گرفته در بندر چابهار به نحوی است که مردم منطقه باید از عواید آن بهره مند شوند و صدور بیمه نامه ها در استان می تواند برای مردم منطقه گردش مالی ایجاد کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۷۶


ارسال