دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان از انجام بیش از 96 هزار بازرسی از واحدهای مختلف صنفی در سطح این استان خبر داد و گفت: ذخایر کالاهای اساسی در استان مناسب است.
نادرمیرشکار در گفت وگو با عصرهامون، اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه  96 هزار و 89 بازرسی از واحدهای اقتصادی به عمل آمد که واحدهای متخلف شناسایی و 4 هزار و 222 پرونده تخلف جهت رسیدگی به مرجع قانونی ارسال گردیده است. 

وی خاطرنشان کرد: طی مدت 7 ماهه امسال تعداد  10 طرح نظارتی تخصصی از جمله ویژه نوروز، محصولات زراعی، ماه مبارک رمضان، طرح نظارتی مصالح ساختمانی، طرح نظارتی کالاهای پزشکی، باشگاه های ورزشی، قند وشکر  مدارس غیرانتفاعی، حمل و نقل مسافر، بازگشایی مدارس برگزار گردیده است. 


وی ادامه ابراز داشت : طی مدت اعلام شده نیز در سطح استان در خصوص نظارت بر انبارها و سردخانه ها ،تعداد 718 بازرسی انجام گردیده که از این تعداد بازرسی ها 688 مورد مربوط به انبارها و تعداد 30 مورد مربوط به سرخانه ها می باشد . 

وی در ادامه بر تنظیم بازار میوه شب عید اشاره کرد و گفت:برنامه ریزی لازم جهت تامین میوه شب عید صورت و پذیرفته و نیاز استان معادل 350 تن سیب درختی و ۴۲۰ تن پرتقال به وزارت صمت اعلام شده است.

نادر میرشکار میزان ذخیره سازی کالاهای اساسی در استان را مناسب ارزیابی کرد و افزود :تمهیدات لازم جهت ذخیره سازی کالاهای اساسی از جمله گندم،شکر، برنج، گوشت،مرغ،جو و سویا در استان صورت پذیرفته و هم اکنون ذخایر مناسبی در استان داریم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۸۳


ارسال