شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری در قیمت کالاها ندارد، گفت: با متخلفانی که در بازار اخلال ایجاد کنند به شدت برخورد خواهد شد.
نادر میرشکار در گفت وگو با عصرهامون، با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت به بهانه افزایش قیمت بنزین ممنوع است، گفت: افزایش قیمت بنزین نمی تواند روی قیمت تمام شده کالاهای بازار تاثیر محسوسی بگذارد. 

وی افزود: حمل و نقل کالاها با ناوگان حمل و نقل جاده ای گازوئیل سوز انجام می شود.

وی ادامه داد: دستگاه های دولتی و ستاد تنظیم بازار حق افزایش قیمت ندارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بی تردید با متخلفین برخورد جدی خواهد شد.

رئیس سازمان صمت استان تصریح کرد: همچنین در راستای جلوگیری از بروز هر گونه بی نظمی و سواستفاده احتمالی، افزایش قیمت برخی کالاها که اعمال آن پیش از بالا رفتن قیمت بنزین مصوب شده بود، لغو شد.  

میرشکار اظهار کرد: تاکید می شود، هرگونه افزایش قیمت کالاها تخلف است و بازرسین اصناف و تعزیرات حکومتی بازرسی ها را تشدید می کنند.

این مقام مسئول میزان ذخیره سازی کالاهای اساسی در استان را مناسب ارزیابی کرد و افزود: تمهیدات لازم جهت ذخیره سازی کالاهای اساسی از جمله گندم، شکر، برنج، گوشت، مرغ، جو و سویا در استان صورت پذیرفته و هم اکنون ذخایر مناسبی در استان داریم.

میرشکار با بیان اینکه از امروز به طور ویژه رصد و قیمت ها در بازار اعمال خواهد شد، گفت: رصد و پایش روزانه بازار در دستور کار ستادهای تنظیم بازار کل کشور است و اصناف با رعایت سود مصوب و قانونی خود می توانند به ثبات قیمت ها کمک کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه با عوامل مخل بازار در روند اجرای طرح افزایش قیمت بنزین برخورد جدی می شود، از مردم خواست تا نسبت به هرگونه جوسازی ها و اخبار و ادعاهای بی اساسی که مطرح می شود بی توجه باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۸۴


ارسال