شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰
مهر باطل بر نقشه بنزینی جریان معاند؛
تکذیب فراخوان اعتراضی از جانب بزرگ طایفه اهل سنت در سیستان و بلوچستان/ بشیر احمد ریگی:علیه شایعه پراکنان شکایت می کنم
 
بزرگ طایفه ریگی گفت: هرگونه اعلام فراخوان اعتراضی که به نقل بنده در فضای مجازی منتشر شده است را تکذیب می کنم.
بشیراحمد ریگی در گفت وگو با عصرهامون افزود: بنده یک معلم  بازنشسته هستم که اهل سیاست هم نیستم اما امروز از طریق دوستان و آشنایان متوجه شدم که به خاطر تغییر قیمت بنزین مطالبی به نقل از من در فضای مجازی منتشر شده و خواستار برخورد تجعات شده اند.
 
وی ادامه داد: تمامی حرفها و مطالبی که به نقل از بنده منتشر شده از اساس کذب  و ساخته دست مغرضان است و من حتی یک کلمه نیز در این خصوص صحبتی انجام نداده ام و به طور کلی اظهارنظر در این خصوص مربوط به بنده نیست چون تصمیمی که گرفته شده در سطح کلان ملی بوده است.
 
وی تاکید کرد: برخی ها میخواهند شیعه و سنی را در مقابل یکدیگر قرار دهند و از آب گل آلود برای منافع خود ماهی گیری کنند اما حقیقت امر این است که فارس و بلوچ از سالهای بسیار دور در کنار هم زندگی مسالمت آمیز داشته و هرگز بحث شیعه و سنی میان آنها مطرح نبوده است.
 
وی تصریح کرد: خداوند افرادی را که به دنبال تفرقه و ایجاد شکاف قومیتی هستند نبخشد اما همه باید بدانند که ما مسلمان و انسان هستیم و زمانی که کتاب الهی و دین ما یکی است پس دلیلی برای تفرقه وجود ندارد.
 
وی با اشاره به اینکه میان شیعه و سنی مشترکات بسیاری وجود دارد ادامه داد: کسانی که به نقل از بنده شایعاتی را در خصوص تجمعات اعتراضی بنزین مطرح کرده اند باید هر چه سریع تر شناسایی شوند و بنده نیز با تکذیب مجدد آن خواستار برخورد قانونی با افراد شایعه پراکن هستم.
 
به گفته ریگی؛ بنده ضمن محکومیت هرگونه تفرقه افکنی و ایجاد تشنج در سیستان وبلوچستان و کشور علیه این افراد دروغگو و شایعه پراکن اعلام جرم‌خواهم کرد و از آنها هرگز نخواهم گذشت.
 
شایان ذکر است در پی اصلاح قیمت بنزین، برخی گروه ها در فضای مجازی به نقل از بزرگ ریگی فراخوان تجمع اعتراضی و راه بندان داده بود که وی قویاً آن را تکذیب کرد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۹۰


ارسال
سبحان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۸/۲۵ ۱۳:۲۳
سلام لطفاً برسی کنید چرا کرایه تاکسی زابل -زاهدان 60 هزار شده !