يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هیچ گونه مجوزی برای گران شدن هیچ کالایی صادر نشده و کالاها نباید گران شود، گفت: دستگاه‌های نظارتی با هرگونه گرانفروشی به دلیل افزایش قیمت بنزین برخورد کنند.
به گزارش عصرهامون؛ احمدعلی موهبتی در جمع خبرنگاران افزود: دستگاه‌های نظارتی با حضور مداوم در بازار از ایجاد هرگونه اختلال در فروش کالا ‌و ارایه خدمات پیشگیری کنند و به صورت صددرصد از سطح بازار بازرسی داشته باشند.
 
وی تاکید کرد: محتکرین و افراد مسئله‌دار که سابقه احتکار داشته اند تحت رصد قرار بگیرند تا از این شرایط سوءاستفاده نکنند.
 
رییس ستاد تنظیم بازار استان ادامه داد: مدیران به شهرستانها نیز ابلاغ کنند تا تیم‌های بازرسی در شهرستان‌ها نیز فعال شود و حداکثر کنترل را در این امر داشته باشند و شرایطی فراهم شود که استرس و نگرانی از مردم دور شود.
 
موهبتی افزود: در تصمیمی که مسئولین کشور گرفته اند همه باید کمک کنیم و پای کار باشیم تا تصمیم نظام را اجرا کنیم.
 
وی بیان کرد: گروه‌های معاند و متخاصم به دنبال این هستند که فضای کشور را به خشونت بکشانند و ممکن است از این فرصت برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند، پس باید با اطلاع‌رسانی به مردم از عملیات روانی که توسط رسانه‌های معاند انجام می‌شود جلوگیری کرد و اجازه نداد شرایطی برای خوراک تبلیغاتی دشمن به وجود آید.
 
استاندار با بیان اینکه تفاوت قیمت مواد نفتی در دو سوی مرز باعث قاچاق سوخت شده است؛ تصریح کرد: آزادسازی قیمت بنزین و گازوئیل در سیستان و بلوچستان برای کاهش چشمگیر قاچاق سوخت مفید است.
 
موهبتی در خصوص تصویب نرخ جدید بنزین گفت: آزادسازی قیمت بنزین و حذف یارانه سوخت به پیشبرد زیرساخت‌ها و طرح‌های عمرانی در کشور کمک خواهد کرد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۴۹۲


ارسال