سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
در کارگروه تنظیم بازار زاهدان مطرح شد:
افزایش نرخ کالا و خدمات وابسته به ناوگان گازوئیل سوز تخلف است
 
رئیس سازمان صمت گفت: با توجه به اینکه قمیت نفت گاز تغییر نداشته، هر گونه افزایش نرخ کالاو خدمات وابسته به حمل و نقل ناوگان گازوئیل سوز تخلف است.
به گزارش عصرهامون، کارگروه تنظیم بازار شهرستان زاهدان صبح امروز 25 آبان ماه، در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با حضور اعضا برگزار شد.

در این جلسه نادر میرشکار، رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان گفت: در شرایط موجود نقش نظارت‌های سایر دستگاه ها و هم کاری بین دستگاهی در قالب گشت های مشترک، تاثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین یک تصمیم ملی و قانونی بوده، افزود: در همین راستا دولت نیز تدابیر لازم را در این خصوص در نظر گرفته و حتی برای آژانس های تاکسی اینترنتی و ... سهمیه در نظر گرفته خواهد شد.

وی با اشاره به آمادگی سازمان صمت جهت همکاری با دستگاه ها برای افزایش نظارت ها، بازرسی ها و گشت های مشترک اجرایی، تصریح کرد: با توجه به افزایش نرخ قیمت بنزین، تمایل مردم به جهت استفاده از حمل و نقل عمومی بیشتر خواهد شد؛ لذا نقش شهرداری، اتوبوس رانی و تاکسی رانی در ساماندهی و نظارت ها پررنگ خواهد بود .

وی ادامه داد: تأمین، توزیع و قیمت گذاری بیشتر کالاهای اساسی در دست دولت است؛ در این ارتباط هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت و هرگونه افزایش قیمت در کالاهای اساسی تخلف محسوب می شود.

نادر میرشکار در ادامه خاطرنشان کرد: اگرچه قیمت نرخ بنزین تغییر کرده اما به دلیل اینکه قمیت نفت گاز تغییر نداشته، هر گونه افزایش نرخ کالا و خدمات وابسته به حمل و نقل ناوگان گازوئیل سوز تخلف محسوب می شود.

رئیس سازمان صمت استان در پایان گفت: هم استانی های می توانند در صورت هرگونه تخلف اقتصادی جهت پیگیری لازم ، مراتب را از طریق تماس تلفنی با ستاد خبری سامانه بازرسی و نظارت صنعت ، معدن و تجارت استان به شماره 124 گزارش کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۵۰۶


ارسال