چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱
نماینده مجلس در گفتگو با عصرهامون؛
دولت اصلاح قیمت بنزین را درست اجرا نکرد/ منابع حاصل از این طرح باید سریعا به حساب مردم واریز شود
 
نماینده مردم سیستان و بلوچستان گفت: حل مشکلات معیشتی مردم اولویت مجلس است، دولت سریعا منابعی که به عنوان مابه‌التفاوت از محل افزایش قیمت بنزین حاصل می شود را به حساب مردم واریز کند.
حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون تصریح کرد: نمایندگان مجلس به دنبال آن هستند که مردم جامعه از اصلاح قیمت بنزین نفع ببرند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دولت طرح اصلاح قیمت بنزین را درست اجرا نکرده است افزود: شیوه اجرای این طرح توسط دولت بهتر از این نیز می‌توانست باشد.

وی با بیان اینکه نمایندگان به شیوه و اجرای طرح اصلاح بنزین اعتراض دارند خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح سه فوریتی را به امضا رساندند اما بعد از تاکید حضرت آقا بر معیشت مردم، نمایندگان رای را پس گرفتند.

نماینده مردم سیستان خاطرنشان کرد: مجلس حساسیت ویژه ای بر طرح اصلاح قیمت بنزین دارد و تا دو سه روز آینده تصمیمات جدی که به نفع معیشت مردم باشد گرفته خواهد شد.

وی تصریح کرد: مجلس به طور جدی به بحث معیشت مردم ورود پیدا کرده است و به طوری تصمیم خواهد گرفت که اعداد و ارقام قیمت بنزین به سود خانواده های کم درآمد حساب شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۵۱۸


ارسال