چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶
تنها جایگاه سی ان جی زاهدان شبانه روزی شد/پیگیری احداث ۵جایگاه جدید
 
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان از ۲۴ ساعته شدن فعالیت تنها جایگاه سی ان جی در زاهدان خبر داد.
محمد محبی در گفت وگو با عصرهامون گفت: پس از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین اکثر شهروندان علاقه مندی بیشتری نسبت به استفاده از سی ان جی برای خودروهای خود دارند.

وی افزود: با توجه به اینکه در مرکز سیستان و بلوچستان تنها یک جایگاه سی ان جی وجود دارد و ساعات کاری آن نیز کم بود مصوب شد تا فعالیت این جایگاه در زاهدان به صورت شبانه روزی شود تا مردم دغدغه ای نداشته باشند.

به گفته محبی؛ به منظور کنترل ناوگان حمل و نقل نیز یک‌نازل این جایگاه صرفا به تاکسی های شهری اختصاص یافت تا بتوانند در اسرع وقت سوخت گیری‌کرده و به مردم خدمت رسانی کنند.

محبی تاکید کرد: هیچ مشکلی در تامین سوخت ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری وجود ندارد و تاکسی ها نیز اجازه افزایش کرایه بدون مجوز را ندارند که در صورت مشاهده به طور جدی با متخلف برخورد می شود.

دبیر قرارگاه سوخت استان خاطرنشان کرد: نیازمندی های استان به مرکز کشور منعکس شده و درخواست احداث ۵جایگاه سی ان جی جدید نیز ارسال شده تا در اسرع وقت نسبت به این امر هم اقدام شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۵۲۲


ارسال