چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰
فرماندار:
قیمت اجناس در شهرستان زاهدان گران نشده است/ بازار تحت کنترل بازرسان
 
ابوذر مهدی نخعی گفت: خوشبختانه پس از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین در کشور هیچ گونه افزایش قیمتی بر سایر کالاها در زاهدان مشاهده نشده است.
ابوذر مهدی نخعی در گفت وگو با عصرهامون گفت: از زمان آغاز اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین، شهروندان نگرانی های زیادی مبنی بر امکان افزایش قیمت سایر اقلام مورد نیاز خود را داشتند که عکس این موضوع و ادامه ثبات قیمت در مصاحبه های مدیران ارشد کشوری و استانی به دفعات اعلام و مورد تاکید قرار گرفت.
 
وی افزود: در حال حاضر نیز دولت بر همان عهد خود بوده و تا امروز این وعده را عملی کرده است و علیرغم اینکه برخی ها قصد دارند تا از این فضا برای خود بهره برداری شخصی کنند خوشبختانه بازار به طور کامل تحت نظارت بازرسان سازمان صمت و تعزیرات حکومتی قرار دارد.
 
رئیس شورای تامین شهرستان تاکید کرد: تاکنون هیچ افزایش قیمتی ابلاغ نشده و کسبه و صنوف مختلف نیز اجازه افزایش قیمت به صورت خودسرانه و به بهانه افزایش قیمت بنزین را ندارند که اگر این کار صورت بگیرد به طور جدی با متخلفان برخورد می شود.
 
فرماندار زاهدان ادامه داد: پس از گذشت چند روز از اجرای این طرح بازدیدی از مراکز عرضه عمده کالاهای اساسی در شهر صورت گرفت که علاوه بر ثبات قیمت نسبت به گذشته شاهد بودیم که انبارها نیز پر بوده و حتی هیچ گزارشی از کمبود کالا نیز ارائه نشد.
 
به گفته نخعی؛ دولت همچنان به قولی که به شهروندان داده است پایبند خواهد بود و این اطمینان داده می شود که تغییر قیمت بنزین هیچ افزایشی بر قیمت سایر کالاها نخواهد گذاشت و این امر به صورت دایمی توسط تیم های بازرسی و نظارتی رصد می شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۵۳۸


ارسال